"Aile'nin final sahnesi soluksuz izlendi

DİZİ 18.10.2023, 12:45 18.10.2023, 17:16
"Aile'nin final sahnesi soluksuz izlendi

Show TV’nin Ay Yapım imzalı dizisi ‘Aile’ dün akşam heyecan dolu anların yaşandığı, çok konuşulan bir bölümle ekrana geldi. Aslan’ın çılgına dönüp çiftlik evini yaktığı final sahnesi soluksuz izlendi. Soykan ailesi için her şey daha karanlık bir hal almaya başlarken, yeni bölümde neler yaşanacağı büyük bir merak konusu oldu.

Dün akşam yayınlanan bölümde; açılan soruşturmada Soykanlara büyük bir para cezası kesildi. Bu ceza, ailenin maddi manevi tüm gücünü sarsacak bir tehlikeyken, Aslan’ın bu girdaptan çıkmak için kapısını çaldığı ilk kişi Adana’da yaşayan halası Nedret Soykan oldu. Aslan, halasına marinaya ortak olması için teklif sundu. Nedret ve Hülya’nın yıllardır süren bir düşmanlığı olduğu öğrenilirken, başarılı oyuncu Ayda Aksel’in hayat verdiği Nedret Soykan’ın ‘Aile’de dengeleri değiştireceğinin ilk ipuçları verildi. Diğer yandan Aslan, Leyla’nın suçsuzluğunu ispat etmek için elinden geleni yaptı. Cihan da Leyla’yı kurtarmak için harekete geçerken Aslan, suçu üstlenecek cinayet işlemiş birini buldu ve onun peşine düştü.

Aslan ve Cihan, adamı yakalamayı başararak Tolga’nın cinayet suçunu üstlenmesi için onu ikna etti. Aslan, Leyla’nın kurtuluş biletini sağladı ancak Hülya Soykan’ın herkesten gizlediği kötü planları vardı. Kaya ve Zeyno’nun çiftlikten gitmesini istemeyen Hülya, Leyla’dan çocukların velayetini kendisine vermesini istedi. Leyla’nın bunu reddetmesi üzerine koğuştan bir kadınla anlaşarak Leyla’nın içeriden çıkmasını engelleyecek bir kumpas kurdu. Para vererek anlaştığı kadın kendi kendini yaraladı ve bunu Leyla yapmış gibi gösterdi. Tam serbest kalacağı gün bu olayla sarsılan Leyla, gözyaşları içinde masum olduğunu anlatmaya çalışsa da cezaevinden çıkamadı. Tüm olanların sebebinin annesi Hülya olduğunu öğren Aslan öfkeden deliye dönerken finalde Soykan çiftliğini ateşe verdiği anlar bölüme damgasını vurdu. Sahne, dün akşam sosyal medyanın en çok konuşulan konuları arasında yerini aldı. Oyunculuğuyla övgü yağmuruna tutulan Kıvanç Tatlıtuğ yaklaşık 4 saat boyunca TT listesinde kaldı.

İşte Aslan’ın evi yaktığı gerilim dolu o anlar;

https://www.youtube.com/watch?v=yxgj7gitm3E

Yorumlar (0)