Aile Şirketi 2. sezon çekimlerine başladı

DİZİ 13.11.2020, 16:14
Aile Şirketi 2. sezon çekimlerine başladı

Eğlenceli senaryosu ve güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çeken yeni nesil komedi dizisi ‘Aile Şirketi’, Digiturk’ün internet tabanlı içerik platformu beIN CONNECT’te izleyicisiyle buluşuyor.

Ortalama 20 dakikadan oluşan bölümleriyle Türk dizi tarihinde de oldukça özel bir yere sahip olacak olan, yönetmenliğini Koray Şahin’in yaptığı; senaryosunu Murat Kaman ve Emrah Kaman’ın birlikte kaleme aldığı yeni nesil komedi dizisi Aile Şirketi'nin 2. sezon çekimleri başladı.

Başrollerinde Emrah Kaman, Özlem Öçalmaz, Eslem Akar, Can Sipahi, Cihan Durmaz ve usta oyuncu Müfit Kayacan’ın yer aldığı, yapımcılığını 25 Film’in üstlendiği dizide, Hande (Özlem Öçalmaz), turizm sektöründe profesyonel bir iş kadınıdır. Babasından aldığı destek sayesinde Hai Turizm adında bir turizm acentesi açan Hande’ye koşulan tek bir şart vardır, o da kardeşi Harun (Emrah Kaman) ile çalışmak. Harun’a her biri birbirinden farklı özelliklere sahip çalışanların da eşlik etmesiyle, ‘Aile Şirketi’ 2. sezonda da izleyicileri kahkahaya boğmaya hazırlanıyor.

Yorumlar (0)
18
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Senin favori yeni sezon dizin hangisi?
Senin favori yeni sezon dizin hangisi?