Ali Rıza gerçeği öğreniyor

DİZİ 10.02.2021, 17:14 11.02.2021, 11:28
Ali Rıza gerçeği öğreniyor

Show TV’de ekrana gelen ve beğeni ile izlenen O3 Medya imzalı Arıza’nın heyecanla beklenen yeni bölümünden ön izleme sahnesi yayınlandı. Balaban'ın Ali Rıza'ya bir video izlettiği sahnede Ali Rıza, babasını Safir'in vurduğunu görüyor.

Babasının katilinin İhtiyar olduğunu öğrenen Ali Rıza şaşkınlık yaşarken Balaban, İhtiyar'a karşı birlik olmak için teklifini tekrar sunuyor. Ali Rıza'nın öğrendiği gerçekten sonra Balaban ile iş birliği yapıp yapmayacağı ise şimdiden akıllarda soru işareti oluşturuyor.

Yönetmenliğini Recai Karagöz’ün üstlendiği, senaryosunu Yılmaz Şahin ve Çağla Kızılelma’nın kaleme aldığı, başrollerini; Tolga Sarıtaş ve Ayça Ayşin Turan’ın paylaştığı Arıza'nın oyuncu kadrosunda; Ahmet Mümtaz Taylan, Olgun Toker, Murat Daltaban, Dilara Aksüyek, Cavit Çetin Güner, Uygar Özçelik, Pınar Çağlar Gençtürk, Ali Rıza Kubilay, Yağız Can Konyalı, Ali Seçkiner Alıcı, Cankat Aydos, Hazal Benli, Kemal Burak Alper, Rüzgar Aksoy ve Yeşim Salkım ile Yeşim Gül ve Nursel Köse gibi sevilen oyuncular yer alıyor. 

Yorumlar (0)
13
kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur
Günün Anketi Tümü
Senin favori yeni sezon dizin hangisi?
Senin favori yeni sezon dizin hangisi?