Ali Sunal bu hafta Var Bunlar’da

DİZİ 08.12.2022, 11:14 08.12.2022, 15:54
Ali Sunal bu hafta Var Bunlar’da

Gündelik hayatın içinden çıkılmaz tekdüzeliğinde sürüklenen iki yakın arkadaş Samet ve Tufan’ın maceralarını konu alan TOD ORIGINALS içeriği “Var Bunlar”, ikinci sezonuyla her hafta TOD’da izleyicisiyle buluşuyor.

İkinci sezonda Tufan ve Samet gündelik hayatlarına, küçük takıntılarına, sosyal dertlerine devam ederken bir yandan da bitmek bilmez, zaman mekân tanımaz bir maceranın içindedirler. Dizinin kahramanları Tufan ve Samet’i canlandıran Giray Altınok ve Kerem Özdoğan’ın birlikte kaleme aldığı “Var Bunlar”ın bu hafta yayınlanacak olan 4. bölümüne Ali Sunal konuk oluyor.

4.BÖLÜM: HAKUTA JELLY

Samet ve Tufan çok duydukları bir tatlıyı denemek için o tatlıyı yapan tek restorana gider. Samet’in tuvalet sırası beklemesi giderek bir olaya, sonra da bir felakete dönüşür.

5.BÖLÜM: CİNSİYET PARTİSİ

Tufan ve Samet bebek bekleyen arkadaşlarının cinsiyet partisi için yoldadır. Issız yollarda giderlerken büyük bir sorumluluk da onlarla gelmektedir. Cinsiyet belirten balon onlara emanettir.

Yapımını Z Medya’nın yapımcılığını Elif Yakarçelik’in üstlendiği dizinin senaryosunu performanslarıyla takdir toplayan başrol oyuncuları Giray Altınok ve Kerem Özdoğan birlikte kaleme alıyor. beIN MEDIA GROUP’un dijital içerik platformu TOD’da yayınlanacak “Var Bunlar”, birbirinden eğlenceli bölümlerin yer alacağı ikinci sezonuyla izleyicilerine yine keyif dolu anlar yaşatacak.

Yorumlar (0)