Alize ve Serkan balayı planı yapıyor!

DİZİ 14.12.2023, 12:34 14.12.2023, 16:37
Alize ve Serkan balayı planı yapıyor!

TRT 1’de yayınlanan, başrollerini Hakan Yılmaz, Eylül Tumbar, Selen Soyder ve Enes Koçak'ın paylaştığı eğlenceli hikayesi ve başarılı oyuncu kadrosuyla milyonların gönlünde taht kuran Kendi Düşen Ağlamaz, yeni bölümüyle ekranlara gelecek.

Dizi Alize ve Serkan’ın evliliklerinde altıncı ay dolmuştur. Serkan, Alize’yle baş başa kalabilmek için bir balayı planı yapar. Alize’nin ise o balayına gitmemek ve Serkan’la baş başa kalmamak için kendince güçlü nedenleri vardır. Bu nedenleri ise sadece Sinem’le paylaşır. Alize’yle  eskisi gibi dert ortağı olmaya başlayan Sinem ise ona kendince bir tavsiye verir ancak Alize yine de ikna olmaz ve kendi  planını devreye sokar.

Serkan’ı Sapanca’da büyük bir sürpriz beklemektedir. Ancak diğer tarafta Alize-Serkan çifti için bambaşka planlar yapan biri daha vardır. Mesut, ikilimizin evliliğini bozmak için Yeliz’i devreye sokmuştur ve ondan, bu evliliği bozabilmek için büyük bir adım atmasını ister. Yeliz hiç beklenmedik bir hamle yaparak çiftimizin hayatının tam ortasına dalar. Ancak onun oyunlarının farkında olan bambaşka biri daha vardır.

Yorumlar (0)