"Arak"ın yayın tarihi duyuruldu!

DİZİ 04.12.2023, 09:11
"Arak"ın yayın tarihi duyuruldu!

Show TV’nin izleyici ile buluşmak için gün sayan, yapımını Most Production’ın, yapımcılığını Murat Can Oğuz’un üstlendiği yeni dizisi “Arak”ın yayın tarihi yeni tanıtımıyla duyuruldu. İlgi çekici hikayesi, renkli dünyası ve başarılı oyunculuklarıyla en uzun gece 21 Aralık’ta Arak izleyiciyi ile buluşacak. Dizi afişi, setten kareleri, paylaşılan haberleri ve ses getiren tanıtımıyla sosyal medyada çok konuşuldu.

Yönetmen koltuğunda Ender Mıhlar’ın oturduğu senaryosunu ise Ayberk Çınar, Murat Can Oğuz ve Aslı Gönülay’ın birlikte kaleme aldığı Arak, ailesinin yaşamını altüst edenlerden hesap sormak için harekete geçen Kara’nın (İlker Kaleli) sürpriz bir şekilde yolunun kesiştiği Zeynep ile (Öykü Karayel) birlikte verdikleri mücadeleyi etkili bir anlatımla ekrana taşıyacak.

İlker Kaleli, Öykü Karayel, Tülin Özen, Mehmet Özgür, Yıldıray Şahinler, İlker Kızmaz, Kerem Arslanoğlu, Bedir Bedir, Furkan Kalabalık, Demircan Kaçel, Cem Zeynel Kılıç, Görkem Kasal, Beril Kolcu, Ilgaz Kaya ve Bennu Yıldırımlar gibi birbirinden başarılı ve sevilen isimleri kadrosunda bir araya getiren “Arak” 21 Aralık Perşembe saat 20.00’de Show TV’de.

Yorumlar (0)