Arka Sokaklar'da heyecan bitmiyor

DİZİ 02.10.2020, 10:26 03.10.2020, 09:25
Arka Sokaklar'da heyecan bitmiyor

Ekranın uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar bu akşam yeni bölümüyle saat 20.00'de kanal D'de olacak. Dizide, Mesut nikah için anlaştığı mekanla zam yüzünden sorun yaşar. Kısa sürede yeni bir yer bulmaları gerekmektedir. Mesut’un aklına Gazi’nin Yeri gelir. Mazlum karşı çıkar. Kendi elleriyle Selin’i Mesut’a vermeye yanaşmaz ancak nihayet büyük gün gelip çatar.

Herkeste tatlı bir telaş içinde nikaha hazırlanmaktadır. Arda Başak’a olan ilgisini gizlemez ve Başak’ı nikaha davet eder. Başak başta şaşırır ve komik bir şekilde reddeder. Arda’da bu duruma bozulur. Ayrıca Engin’de bu ilgiyi fark etmiştir. Elif ağır yaralı kurtulur. Elif’in kurtulduğunu öğrenen Özcan’da boş durmaz ve hastaneye doktor kılığında bir tetikçi gönderir. Tetikçi henüz yoğun bakımda olan Elif’in işini bitirmek uygun anı kollarken bir hemşire onu fark edip afişe edince tesadüfen hastaneye teftişe gelen Hakan adamın peşine düşer ve yakalar.

Elif’in durumu düzelir normal odaya alınır bu kez de üvey babası Kazım kızın peşine düşer. Mesut ve Selin’in nikah günü Tunç önce Elif’i ziyaret etmek ister ancak hastanede onu kötü bir sürpriz beklemektedir. Tekin artık tamamen iyileşmiştir ama minik minik nazlanmaları devam eder. Zeliha, Covid-19 haberi için Tekin ile canlı yayın röportajı yapar. Tekin entel tiyatrocular gibi giyinir ve röportajı kendi şovuna döndürür.

Zeliha ile atışırlar. Bu haberin üstüne Tunç’a bir mafya dizisinden teklif gelir. Role hazırlanmak için yeni yetme mafya gibi giyinir ve o şekilde davranır. Hüsnü’de bu duruma sinir olur. Tatlı sert atışırlar.

Yorumlar (0)
22°
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Senin favori çiftin hangisi?
Senin favori çiftin hangisi?