Arka Sokaklar yine heyecan dolu

DİZİ 16.10.2020, 09:05 17.10.2020, 09:03
Arka Sokaklar yine heyecan dolu

Ekranın uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar bu akşam saat 20.00'de Kanal D ekranında olacak. Dizide, Özcan, Tunç’a Mesut’un arkadaşı olduğunu söyler. Sıcak bir tanışma gibi görünse de Tunç bu adamdan tedirgin olmuştur. Dışarıda ise ekip Tunç hakkında bilgi almak için cezaevi müdürü Macit ile görüşür.

Normalde mümkün olmasa da Mesut’u Tunç’la görüştürür. Tunç Mesut’a Özcan’dan bahseder. Bunu duyan Mesut ortalığı ayağa kaldırır. Macit Tunç’un güvenliği konusunda endişe duymaya başlar. Hakan sabah mesaiye giderken Ezgi ve Cemal’i de almak için onlara uğrar. Çıkarken Ezgi’nin komşusu, köşk sahibi Nadya ile karşılaşırlar. Nadya köşkü satıp İngiltere’de bir huzur evine yerleşecektir.

Gitmeden Ezgi ve Cemal’i yemeğe davet eder. İş adamı Muhsin Sarıdemir’in avukatı olarak tanıtan Selim köşke talip olduklarını, Muhsin Bey’in kendisini ofisinde ağırlamaktan mutluluk duyacağını söyler. Tabi bu bir tuzaktır. Ezgi ve Cemal bir süre Nadya’yı evde göremeyince durumdan şüphelenip kadını aramanın peşine düşerler. Buket, Pınar’ın okuldan öğretmen bir arkadaşıdır.

Yeni tayin olmuş olsa da Pınar’la çok iyi arkadaş olmuştur. Buket peşinde ki Şükrü’den ancak tayin olarak kurtulacağını düşünmektedir. Yanıldığını anlaması hiç uzun sürmez. Şükrü Buket’in peşini burada da bırakmaz. Öyle ki Pınar’a bile ulaşır. Ali son derece rahatsız olan bu durumu derhal emniyete taşır. Şükrü’yü tutuklarlar ancak Şükrü serbest bırakılır. Artık iş zaten bu durumdan dolayı mahçup olan babası Basri’dedir. Şükrü ve adamları Ali’nin yolunu keserler ve çok kötü döverler, omzu sakat olan Ali dayak yer. Artık Şükrü’ye daha da bilenmiştir.

Yorumlar (0)