Aslan her şeyden uzakta bir hayat kurma planını hızlandırıyor

DİZİ 26.12.2023, 12:15 26.12.2023, 16:22
Aslan her şeyden uzakta bir hayat kurma planını hızlandırıyor

Show TV’de ekrana gelen, Ay Yapım imzalı Aile’nin başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya yer alıyor. Dizide Tatlıtuğ ve Sarıkaya ikilisine Nejat İşler, Canan Ergüder, Selin Şekerci, Umutcan Ütebay, Yüsra Geyik ile usta oyuncular Musa Uzunlar, Ayda Aksel, Emel Göksu ve Nur Sürer eşlik ediyor.

Aile 26. bölümüyle ekrana gelecek. Aile tatilinde ortaya çıkan gerçekler ve son gece yaşananlar herkesi derinden sarsar. Soykan lanetinden kurtulmak isteyen Aslan, Yusuf Soykan’ın adını her yerden silmek için harekete geçerken; geçmişte yaşananları itiraf etmesi için Hülya’ya süre verir. Acaba Hülya, Soykan soyadını gömüp çocuklarının annesi Hülya mı olacaktır? Yoksa Hülya Soykan olarak hayatına devam mı edecektir?

Bu süreçte Aslan’a destek olan Devin, hayatının en güzel haberini alır: Devin hamiledir! Bu haber Aslan’a büyük bir mutluluk yaşatırken; bastırmaya çalıştığı endişelerini de körükler. Aslan her şeyden uzakta, üç kişilik ailesiyle yeni bir hayat kurma planlarını hızlandırır.

Cihan ise sevdiği kadının yaşadıklarını herkesin duyması için harekete geçer. Hülya’nın her şeyi açıklaması için onu köşeye sıkıştırır. Serap’la ilgili gerçekleri öğrenen İlyas’ın dünyası başına yıkılır. İlyas, Yusuf Soykan’ın günahlarının bedelini tüm Soykanlara ödetmek için harekete geçeceği zamanı bekler. Bu süre zarfında gizli planını işletir.

Tüm aile yılbaşını birlikte kutlamak için bir araya gelir. Herkes mutlulukla yeni yıla doğru geri sayarken; acaba İlyas, kurduğu gizli planında başarılı olabilecek midir?

Yorumlar (0)