Aslan ve Devin için yeni bir mücadele başlıyor

DİZİ 12.12.2023, 12:02
Aslan ve Devin için yeni bir mücadele başlıyor

Show TV’de ekrana gelen, Ay Yapım imzalı Aile’nin başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya yer alıyor. Dizide Tatlıtuğ ve Sarıkaya ikilisine Nejat İşler, Canan Ergüder, Selin Şekerci, Umutcan Ütebay, Yüsra Geyik ile usta oyuncular Musa Uzunlar, Ayda Aksel, Emel Göksu ve Nur Sürer eşlik ediyor.

Aile 24. bölümüyle ekrana gelecek. Devin babasının yasını yaşarken, en büyük desteği Aslan’dan görmektedir. Ancak Ergun’un ölümünde cinayet şüphesi olduğunun ortaya çıkmasıyla Aslan ve Devin için yeni bir mücadele başlar. Aslan’ın araştırmaları Ergun’un ölümüne sebep olabilecek iki kişiyi işaret etmektedir: Hülya ve Ergun’un eski ortağı Sermet.

Yaşananlarda Hülya’nın payı olması ihtimaliyle sarsılan Aslan, kendini hayatının en zor sınavında bulur. Ergun’un ölüm emrini veren kişi; iyileşme yolundaki annesi çıkarsa Aslan ne yapacaktır? Sırtında bu koca yükle gerçeğin peşine düşen Aslan, Ergun’un ortağının izini sürer. Devin ise diğer koldan Hülya’yla ilgili araştırmalarını sürdürür.

Sevdem Vakfı’nın yaklaşan başkanlık seçimi için çalışmalara başlayan Hülya’nın bu seçimde büyük bir rakibi vardır: Nedret. Ergun’un ölümünde Hülya’nın parmağı olduğunu düşünen Nedret, bu olayın peşini bırakmayacaktır.

Cihan büyük bir depresyona sürüklenen Serap’a iyi gelmeye çalışır. Serap’ın, Soykanlarla ilgili büyük bir sırrı olduğunu anlayan Cihan, sevdiği kadının yaralarını sarabilmek için çabalar. Diğer taraftan Bedri, annesinin geçmişle ilgili sakladığı sırrın peşine düşer.

Aslan ve Devin, araştırmalarının sonuna gelir. Eğer bu olayın azmettiricisi annesi çıkarsa Aslan’ın hayatının en zor kararını vermesi gerekecektir. Peki Ergun’un ölümünün ardındaki kişi kimdir? Hülya mı? Yoksa eski ortağı Sermet mi?

Yorumlar (0)