Ateş Kuşları’nda Ali ve Mercan nişanlanıyor

DİZİ 24.11.2023, 11:27 24.11.2023, 16:22
Ateş Kuşları’nda Ali ve Mercan nişanlanıyor

atv ekranlarının sevilen dizisi ‘"Ateş Kuşları" saat 20.00’de atv’de ekrana gelecek. Ateş Kuşları’nda Ali ve Mercan nihayet nişanlanırken, Ragıp ise Gülayşe ile pazarlık yapmak ister. Öte yandan Zıpkın, Sare’ye aşkını ilan eder.

Ali, çocuklarını satmaktan zerre pişmanlık duymayan babasıyla büyük bir yüzleşme yaşar ama huylu huyundan vazgeçmez. Ragıp, Gülayşe ile pazarlık masasına oturmaya kararlı. Peki Ragıp Gülayşe’nin karşısına geçtiğinde ondan paradan daha değerli ne isteyecek?

Barbar bir yandan sevdiği kızın abisi için her şeyi yapabilecek olan yüreğine hayran diğer yandan Ragıp’ın mutlu olmasına izin verecek değil. Bu yüzden çözüm bulana kadar Gülayşe’den süre ister. Ancak onlar bunları konuşurken, Nazmiye, Ali’nin kız kardeşinin kim olduğunu herkesten önce öğrendi. Nazmiye’nin bir sonraki hamlesi ne olacak? Peki, Ali’nin kız kardeşi kim?

Suç babalarının koruyucu meleği Avukat Gözde, Ragıp’ın avukatı olarak çıkageldiğinde Barbar hiç memnun olmaz ancak bunun tek sebebi Gözde’nin Ragıp’ı koruyor olması değildir. Barbar’la Gözde’nin nasıl bir geçmişi var? Gülayşe, Gözde’den bu derece huylanmışken Barbar’ın etrafında olmasına nasıl katlanacak?

Kara'nın Hüma'ya sevgili olalım demesi Zıpkın'ı çok kızdırsa da Kara amacına ulaşır ve Zıpkın'ın canına okur! Çok sarsılan Zıpkın kalbinin sesini dinlemeyi başarır. Sonunda Sare'ye ona körkütük aşık olduğunu söyler. Ama hiç beklemediği bir tepkiyle karşılaşır ve dünya başına yıkılır! Kara ise Hüma'nın üzerine topla tüfekle gitmeye devam eder! Kara ve Zıpkın kardeşlerin aşk ve nefretle imtihanları nasıl sonuçlanacak?

Yorumlar (0)