“Bay Yanlış” dizisinin kadrosu tamamlandı

Yapımını Gold Film’in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Deniz Yorulmazer’in oturacağı ve senaryosunu Aslı Zengin ile Banu Zengin’in kaleme aldığı “Bay Yanlış” dizisinin kadrosu tamamlandı.

DİZİ 01.05.2020, 12:41 03.05.2020, 04:04
“Bay Yanlış” dizisinin kadrosu tamamlandı

Yakında FOX izleyicisiyle buluşacak Bay Yanlış dizisinin başrollerini sevilen oyuncular Özge Gürel ile Can Yaman paylaşırken dizide; Gürgen Öz, Fatma Toptaş, Sarpcan Köroğlu, Lale Başar, Cemre Gümeli, Serkay Tütüncü, Anıl Çelik, Feri Baycu Güler, Ece İrtem, Suat Sungur, Kimya Gökçe Aytaç ve Taygun Sungar gibi birbirinden başarılı isimler de yer alacak.

ÇEKİMLER YAKINDA BAŞLIYOR!

Çekimleri çok yakında İstanbul’da başlayacak olan romantik komedide Özgür (Can Yaman); zengin ancak salaş bir hayat süren, aşka inanmayan bir barmen olarak çalışmaktadır. Ezgi (Özge Gürel) ise; artık yanlış ilişkilerden yorulmuş ve düzgün bir ilişki yaşayıp, evlenmeye kararlıdır. Ezgi’nin ilişki konularında başarılı olmadığını gören Özgür, kendisine ilişkiler konusunda mentorluk yapmaya ve Ezgi’nin hoşlandığı erkeği elde etmesi için ona taktikler vermeye başlar. Komşu evlerde yaşayan Özgür ile Ezgi zaman içerisinde neler yaşayacak?

Şimdiden yaza damga vurmaya hazırlanan “Bay Yanlış” için hazırlıklar son hız devam ediyor.

Yorumlar (1)
Fatma Türktekin 2 yıl önce
Ugly Truth filminden uyarlama bir dizi gibi sanırım. Güzel işlenirse klişe olmakla birlikte eğlenceli de olabilir .