Bir Sevdadır’da iki ailenin savaşı!

DİZİ 05.03.2024, 19:37
Bir Sevdadır’da iki ailenin savaşı!

Etkileyici hikayesi ve muhteşem oyuncu kadrosuyla TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşan Bir Sevdadır dizisi, bu akşam altıncı bölümüyle ekranlara geliyor.

Dizinin altıncı bölüm ise şöyle;
 

Yasin, doping kumpasının arkasında Tufan olduğunu öğrenir. Tufan'ın yaptıklarını bağışlamayacak ve hesabını soracaktır. İkili arasındaki büyük savaş devam ederken Yasin'in futbol hayatına dönüp dönemeyeceği ise merak konusudur.

Gülender, çocukları Yeşil'den ayırmak için yeni bir plan peşindedir. Çocukların eğitimi ve bakımı için bakıcılarla görüşmeye başlayan Gülender, aradığı kişiyi bulmuştur. Yeşil’in bu duruma tepkisi ne olacaktır?

Öte yandan, Bıçakçılar ve Karlıcalar arasındaki çekişme, Zülfü'nün oğlunun sünnet düğünü davetiyle yeni bir boyut kazanır. Bıçakçı ve Karlıca aileleri, ortak dostları Zülfü'nün davetini kabul ederler. İki düşman aile, tüm fertleriyle ilk kez karşı karşıya gelir. Ancak, bu buluşma sadece sevinçli bir düğünle mi sonuçlanacak, yoksa beklenmedik olaylar mı yaşanacak?

Menevşe ve Tufan cephesinde, sünnet düğünü karşılaşmasında neler yaşanacak? Yeşil’i elinden kaçırdıktan sonra bunalıma giren Ünal, Yeşil’i ele geçirmekten vazgeçecek mi?
 

“Bir Sevdadır” altıncı bölümüylebu akşam saat 20.00’de TRT 1’de…

Yorumlar (0)