Bir Sevdadır’ın finalinde büyük yüzleşme!

DİZİ 06.05.2024, 19:57 08.05.2024, 19:08
Bir Sevdadır’ın finalinde  büyük yüzleşme!

Etkileyici hikayesi ve muhteşem oyuncu kadrosuyla TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşan Bir Sevdadır dizisi, bu akşam yayınlanacak on üçüncü bölümüyle ekranlara veda edecek.

Bir Sevdadır’ın final bölümünde neler olacak:
 

Ünal, Yeşil’in kapısına dayandıktan sonra Yasin bu olaya kesin bir çözüm getirme kararı alır. Hasret’in konakta olduğunu duyan Yasin, Ünal ve Tufan’ın da konağa gelmesini sağlar ve büyük yüzleşme yaşanır. Yeşil ise artık tek çözümün buralardan gitmek olduğuna emindir.

Ayça da laboratuvarda yaşadığı soruşturmadan bir an önce kaçmak istemektedir. İşini şansa bırakmayan Gülender ise çocukların velayetini çıkartıp bu kaçışa engel olur. Yeşil artık Ayça için Yasin’den yardım istemek zorundadır. Yasin ise bu yardım teklifini cevapsız bırakır. Tufan ve Yasin arasında bir yüzleşme yaşanır, Tufan gözünü karartmıştır. Tufan, Menevşe’ye aşkını ilan etmesinin ardından evlenme teklifi yapmak üzere kolları sıvar.

Yasin ve Yeşil karşı karşıya geldiğinde, Yasin şikayetini geri çekme şartını açıklar, Yeşil’in eve dönmesini istemektedir. Ünal ise yeni planı için kolları sıvamıştır. Artık silahını daha gizli tutacak, Yeşil’i ele geçirmek için annesi Selime’yi kullanacaktır.

Yeşil bu tuzağın içine düşünce işler kırılma noktasına gelir. Tüm gerçekler ortaya çıktığında neler olacaktır?

 Bir Sevdadır, bu akşam yayınlanacak final bölümüyle saat 20:00'de TRT 1''de!

Yorumlar (0)