Bir Zamanlar Çukurova’da finale doğru

DİZİ 11.05.2022, 11:57 12.05.2022, 10:36
Bir Zamanlar Çukurova’da finale doğru

Yapımını TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın gerçekleştirdiği ‘Bir Zamanlar Çukurova’ büyük finale doğru adım adım ilerlerken, dördüncü sezonunda da perşembe akşamlarının vazgeçilmezi olmaya devam ediyor! ‘Bir Zamanlar Çukurova’ 12 Mayıs Perşembe akşamı 20.00’de 136’ıncı bölümüyle atv ekranında olacak.

Çolak’ın işçileri arasındaki huzursuzluğu fark eden Züleyha olaya müdahale etmek isterken Çolak’ın kadın işçilerden birini tokatladığını görünce çılgınca döner. Kadın işçilerin de erkeklerle aynı yevmiyeyi alması için sesini yükselten Züleyha, Çolak’ın tepkisini çeker.

Kadınların eşit haklara kavuşması için mücadeleye karar veren Züleyha, Fikret’in de yardımıyla bir destek sandığı kurar. Çolak tarlalarında çalışacak işçi bulamayınca ortam iyice gerilir. Hakan ise Züleyha’nın içinde bulunduğu çok daha büyük bir tehlikenin farkındadır. Züleyha’nın gizemli bir katilin hedefinde olduğunu öğrenen Hakan, Abdülkadir’le birlikte Züleyha ve çocukları korumak üzere harekete geçer. 

‘Bir Zamanlar Çukurova’ yeni bölümleriyle her perşembe 20.00’de atv’de.

Yorumlar (0)