"BÖRÜ 2039" bugün BluTV'de!

DİZİ 28.12.2021, 09:15 29.12.2021, 09:25
"BÖRÜ 2039" bugün BluTV'de!

BluTV’nin büyük prodüksiyonu ve görkemli dünyasıyla çok konuşulacak dizisi "BÖRÜ 2039" bugün saat 20.39'dan itibaren platformda yerini alıyor.  Alper Çağlar tarafından dünya standartlarının üstünde bir teknoloji kullanılarak yaratılan ve ilk bölümü yayınlanacak seri, ses getirecek aksiyon sahneleri ile göz dolduracak.

Kadrosunda Murat Arkın, Tuğba Sunguroğlu, Tuğçe Açıkgöz, Doğan Bayraktar, Cenay Türksever, Ozan Ağaç, Ahmet Pınar, Cansel Elçin, Deniz Uğur ve Emir Benderlioğlu gibi isimlerin buluştuğu proje alışılmışın dışındaki dünyası ve hikayesinin yanı sıra çekimlerde kullanılan teknolojilerle de izleyenleri benzersiz bir deneyimin parçası yapacak.

Murat Arkın, Ozan Ağaç, Emir Benderlioğlu, Ahmet Pınar gibi eski BÖRÜ üyelerine yanı sıra kadroda Cansel Elçin gibi Alper Çağlar'ın hakkında “ne mutlu ki ekibimiz kendisiyle tanıştı" dediği yeni gelen sürpriz oyuncular da var.

ÇağlarArts – Insignia iş ortaklığının BluTV’yle buluştuğu; Ahmet Atalay ile Can Emre’nin bölüm yönetmenliğini üstlendiği ‘BÖRÜ 2039’, 28 Aralık’ta seyirciyle buluşacak ilk bölümüyle izleyenleri İstanbul ve dünyanın gizemli geleceğine doğru bir yolculuğa davet edecek.

Yorumlar (0)