Bu kez hedefte Leyla var!

DİZİ 06.11.2023, 12:28
Bu kez hedefte Leyla var!

Hande Erçel ve Burak Deniz'in başrollerini paylaştığı "Bambaşka Biri" yeni bölümüyle ekrana gelecek. Dizide babasını bir cinayete kaybeden Leyla'nın kabusu gerçek olmuştur. Hayatının en derin acısını yaşarken bile kimsenin nasihatlarına kulak vermez ve Ekrem'in katillerinin peşine düşer. Leyla için elinden geleni yapan Kenan ise ailesinin aklından geçenlerden habersizdir.

Tüm deliller Ekrem'in katilinin Doğan olduğunu gösterince İdris ilk kez Turan ve Nevin'le aynı saftadır. Ekrem'i öldürmediğini kanıtlamaya kararlı olan Doğan, hayatta güvendiği tek kişiyi karşısında bulur. Leyla karşısında hissettikleri suçluluğa daha fazla dayanamayan Nevin ve Turan ise büyük bir kararın eşiğine gelirler.

Şahinde eşinin yasını tutarken Nuray evde üstünlüğü ele geçirme hamlesi yapar. Babasını kaybetmenin üstüne iyice duygusallaşan Tahir, davetsiz bir şekilde Yasemin'in kapısına dayanır. Ancak kötü bir zamanda Yasemin'in kapısını çalan tek kişi o olmayacaktır.

Elif tekrar tuzağa düşürüldüğünde, Leyla'dan aldığı umutla hayata tutunur. Elif'in cesareti sayesinde açığa çıkmaya başlayan çete bu sefer hedef tahtasına Leyla'yı koyar.

Yorumlar (0)