Bunun cezası ölüm!

DİZİ 14.03.2024, 18:43 15.03.2024, 09:56
Bunun cezası ölüm!

NOW'da yayınlanan, Çağatay Ulusoy, Onur Saylak, Sümeyye Aydoğan'ın başrolleri paylaştığı, Ay Yapım imzalı Gaddar dizisinin bu akşam dokuzuncu bölümü yayınlanacak.

Leylâ, gözlerinin önünde Dağhan’ın adamları öldürmesi üzerine ondan korkmaya ve güvendiği bu adamın kim olduğunu sorgulamaya başlar. Bulduğu ilk fırsatta Dağhan’ın elinden kurtulur. Bilgisayarı bulmadan bu işten kurtulamayacağını anlayınca babasının güvendiği bir dostundan bilgi almaya gider. Yardım için çaldığı o kapı da başına yeni belalar açar. Dağhan Müdür’ün de desteğiyle Leylâ’yı bulabilmek için uğraşır.

Enver’in tutuklanmasıyla evde olaylar giderek büyür. İnsanlara rezil olmak bir yana Davut kızının hayatından şüphe duyduğu için artık evlilik işinden tamamen vazgeçer ve Yağmur’u da buna ikna etmeye çalışır. Bu mevzu Fatma ve Davut arasındaki ihanet gerginliğinin de harlanmasına neden olur. Enver hapse düşmekten kurtulmak için babasına karşı son kozunu kullanır.

Oya ve Ekber arasında düğünde kurulan yakınlık artarak devam eder. Bu yakınlık Enver’in dikkatini çekince Aydan’dan babasının açığını bulabilmek amacıyla yardım ister. Dağhan ve Enver güçlerini birleştirip Ekber Baltacı’yı öldürebilmek için plan yapmaya başlarlar. Gürkan elindeki kanıtlarla Dağhan’a dair bir iz bulmak için Leylâ’nın peşine düşer. Onun da vasıtasıyla babasının ölümünü araştırmaya başlar.

Gaddar bu akşam saat 20:00'de NOW'da!


 

Yorumlar (0)