Bütün ekibi şoke eden haber ne?

DİZİ 22.05.2021, 18:10 24.05.2021, 10:30
Bütün ekibi şoke eden haber ne?

TRT 1’in pazar akşamlarına damga vuran ve soluk soluğa izlenen dizisi “Teşkilat ” saat 20.00’de 10. bölümüyle ekranlara gelecek.

Dizide, Leyal’in ölümünün ardından kurulan tuzakta kurtulduğunu düşünen Fadi, seçim çalışmalarına kaldığı yerden devam etmek ister ancak vücudundaki zehir de etkisini göstermeye başlayınca hayatının tehlikede olduğunu anlar.

Fadi’nin zehirlenmesiyle görevlerini tamamladıklarını düşünen ekip ülkeye dönmeye hazırlanırken bir başka haber onları adeta şoke eder. Üstelik deşifre olma tehlikeleri baş gösterir. Hakkı ve Pınar, yeni bir plan ile tehlikeyi ortadan kaldırmak üzere harekete geçer.

Ceren ise ekibi deşifre etmek için çalışmaya devam ederken Yağmur’a ulaşır. Zehra’yı deşifre etmek için kızı Yağmur’u kullanmaya karar verir. Bu sırada Uzay, Amir ve Fadi arasındaki görüşme kayıtlarını incelerken önemli bilgilere ulaşır ve Türkiye’ye karşı büyük bir saldırı planlandığı anlaşılır.

Saldırı planında Fadi’nin imzası vardır ve saldırıyı durdurabilecek tek kişi de yine Fadi’dir. Bu gelişme, Fadi’nin ölümünü de büyük bir sorun haline getiri. Fadi ise canının derdindedir ve çok gizli bir binadadır. Ekip, binaya sızmak için akıllara durgunluk veren yeni bir plan yapar.

Yorumlar (0)