Camdaki Kız'ın 'Sedat'ını anlattı

DİZİ 03.04.2021, 12:53 05.04.2021, 08:39
Camdaki Kız'ın 'Sedat'ını anlattı

Kanal D’de 8 Nisan’da ilk bölümü yayınlanacak Camdaki Kız'da, Burcu Biricik’in partneri olarak ekrana gelecek olan Feyyaz Şerifoğlu Milliyet'e verdiği röportajda samimi açıklamalarda bulundu. 

Dizide Sedat karakterine hayat verecek olan oyuncu, “Dışı seni içi beni yakar” deyimi aslında tam da Sedat’a göre. Nedenine gelecek olursak 30 yaşında olmasına rağmen baba baskısı altında yaşayan biri. Açıkçası Sedat’la birbirimize oldukça zıt karakterleriz. Zaten beni çeken tarafı da bu. Umarım başarılı olurum ve izleyiciye de geçer." ifadelerini kullandı. 

Dizi öncesi nasıl bir hazırlık yaptığından bahseden Şerifoğlu, "İkinci projem, çok fazla kilometrem yok ama çok şanslıyım ki önüme çıkan fırsatlar kalbime göre geliyor. Daha önce de bir oyuncu koçuyla çalışıyordum, şimdi de oyuncu koçum var ve iki proje arası çok bekleme süresi olmamasına rağmen dur durak bilmeden tuğla üzerine tuğla koymaya çalışıyorum.

Çalışmaktan psikoloğa gidecek vakit bulamadım ama sıkıştığım yerde sevgili Gülseren Hanım’dan yardım alırım diye düşünüyorum. Sedat karakterinin de buna ihtiyacı var." dedi. 

Yorumlar (0)