“Canım Annem” dünya çapında 13 ülkeye satıldı

DİZİ 21.09.2022, 15:49
“Canım Annem” dünya çapında 13 ülkeye satıldı

TV8’de yayınlanan, yapımcılığını Saran Studios ve Stellar Yapımın üstlendiği, günlük dizi “Canım Annem” Latin Amerika’da 4 ülkeye satıldı. Arjantin, Uruguay, Paraguay ve Peru pazarlarına satışı gerçekleşen dizi, Latin Amerika izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor.

Selin Sezgin, Erol Gedik ve Gece Işık Demirel ve Özlem Savaş gibi başarılı oyuncu kadrosu ile şubat ayında TV8 ekranlarında Türk izleyicilerle buluşan “Canım Annem” önümüzdeki aylarda Arjantin, Uruguay, Paraguay (El Trece) ve Peru’da (TV Latina) “Amor de Mama” ismiyle izleyiciyle buluşacak.

Yönetmenliğini Ece Tahtalıoğlu Pertez ve Tuğçe Küçükkalıpçı’nın üstlendiği “Canım Annem”; küçük Zeynep’in (6) bir kazada annesini kaybetmesi ile başlayan hayat hikayesini anlatıyor. 6 ay önce yayın hayatına başlayan “Canım Annem” şimdiden 13 ülkeye satıldı. Mayıs ayında İspanya’da Mediaset’in Divinity kanalında yayına başlayan yapım, hızla büyüyen bir izleyici kitlesine ulaşıyor ve rekor reytingler alıyor. “Canım Annem”, Arjantin, Uruguay, Paraguay ve Peru’dan önce İspanya, Bulgaristan, Slovenya, Romanya, Moldova, Çek Cumhuriyeti, Slovakya, Litvanya ve İsrail’in önde gelen TV kanallarına satılmıştı, “Canım Annem”in önümüzdeki dönemlerde farklı ülkelere de satışının yapılması planlanıyor.

Yorumlar (0)