Cansel Elçin için "Hatırla Sevgili"nin yeri ayrı

DİZİ 07.08.2021, 13:13 09.08.2021, 09:00
Cansel Elçin için "Hatırla Sevgili"nin yeri ayrı

Hatırla Sevgili, Gönülçelen ve Sol Yanım gibi dönemin en sevilen dizilerinde canlandırdığı karakterler ve karizmatik duruşu ile akıllara kazınan başarılı oyuncu Cansel Elçin MAG Ağustos sayının konuğu oldu.

Bulutlardan Aşağı isimli kısa filmi ve ileriye yönelik hedeflerini MAG Okurları ile paylaşan başarılı oyuncu Cansel Elçin “Filmde Sorumsuz bir babayı canlandırıyorum ama aslında içinde kötülük olan biri değil. Sadece sevgisini göstermekte, aktarmakta problemler yaşayan bir adam... Geçmişte yanlış tercihler yapmış ve hayatından memnun olmayan biri” dedi. 

Hatırla Sevgili  hakkında da konuşan başarılı oyuncu “Sanırım yakın tarihimizi televizyonda izlemek insanları çok etkiledi. Bir yandan ön planda dramatik bir Romeo-Juliet hikâyesini izlerken diğer yandan o dönemi yaşayanlara tarihimizin objektif bir dilde travmalarını aktarabildik. Bunu çok iyi bir senarist (Nilgün Öneş) ve çok iyi bir yapımcıyla (Tomris Giritlioğlu) başarabildik. Hatıra Sevgili çok kaliteli ve kalıcı bir iş oldu” ifadelerini kullandı. 

Yorumlar (0)