"Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi" bugün BluTV'de!

DİZİ 27.12.2022, 10:47 28.12.2022, 12:57
"Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi" bugün BluTV'de!

Efsanevi dizi ‘Behzat Ç’nin yeni macerası ‘Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi’ her hafta yeni bölümüyle  BluTV’de izleyicisiyle buluşuyor. Hayranlarını ekran başına kilitleyen ‘Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi’ dördüncü bölümüyle bugün BluTV’de yayına giriyor.

Üçüncü bölümde neler oldu?

Bileği hırsızlık için kesilmiş bir kadın cesedi ortaya çıktı. Görgü tanıkları çöp toplayan çocuğun cinayeti işlediğini söyledi ve ekip peşine düştü.

Ekip, yaşlı kadını öldüren adamı konuşturdu. Adamın altınları bozduracağı yer ile Demirdelenlerin bir bağlantısı olduğunu düşündüler. Burada Yücel’in çantalı adamlarından birini görüp peşine düştüler.

Behzat, kaza yerine gittiğinde Bekir’in flash belleğini buldu. İnceleme sonucu içinden Ankara’da yaşayan mültecilerin listesi çıktı.

Dizinin yeni bölümünde ise beklenmedik gelişmeler izleyici şaşırtmaya devam edecek. Behzat komiserin olay yerinde yapacağı stratejik hamle yeni bir sayfanın habercisi olacak.

Yapımcılığını Ortaks Yapım’ın üstlendiği BluTV’nin yeni orijinal dizisi Erdal Beşikçioğlu, İnanç Konukçu, Berkan Şal, Ege Aydan, Ayça Eren ve Güven Kıraç'ın yer aldığı güçlü oyuncu kadrosuna; Mehmet Ali Nuroğlu, Esra Ronabar, Burak Dakak, Evliya Aykan, Derin Beşikçioğlu ve Gökçe Eyüboğlu eşlik ediyor. ‘Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi'nin yönetmenliğini Devrim Yalçın üstlenirken senaryo ise Ercan Uğur imzası taşıyor.

Yorumlar (0)