Ceylin ve Ilgaz altüst oluyor

DİZİ 07.10.2023, 15:36
Ceylin ve Ilgaz altüst oluyor

Kanal D’nin, yapımını Ay Yapım’ın üstlendiği, başrollerini Kaan Urgancıoğlu ile Pınar Deniz’in paylaştığı, reyting rekortmeni dizisi Yargı yeni bölümü ile ekrana geliyor.

Dizinin ekrana gelecek 66’ncı bölümünün konusu şöyle; Herkes tek bir sorunun etrafında kümelenmiş, ne olursa olsun bir an önce cevabını bulmak istemektedir; “Mercan nerede?” Mercan’ın kayboluşu başta Ceylin ve Ilgaz olmak üzere herkesin hayatında derin yaralar açar. Ancak çocuklarının kaybıyla mücadele ederlerken bir yandan da yan yana kalmaya çalışmak ikisi için de çok zordur.

Geçmişin gölgesinin ağırlığı altında ezilen çift, sisi bir nebze olsun aralamak derdiyle birbirleriyle yüzleşecektir. Bir yandan da Mercan’ı bulmak için çalışmalar devam etmektedir. Şüpheli listesine hızla giriş yapan Can, Nadide, Efe, Nil, Dilek ve Macit’in Mercan’ın kaybındaki rolleri gün geçtikçe belirsizlikten kurtulmaya başlar.

Ceylin ve Ilgaz, artık umutsuzluklarına dayanarak ayakta kalmayı öğrenseler de beklemedikleri bir sürpriz hayatlarındaki bütün dengeleri altüst edecek ve herkes yeni bir sorunun cevabının peşine düşecektir.

Yorumlar (0)