Ceylin ve Ilgaz’ı hiç tahmin etmedikleri infazlar bekliyor

DİZİ 16.12.2023, 15:20
Ceylin ve Ilgaz’ı hiç tahmin etmedikleri infazlar bekliyor

Kanal D’nin, yapımını Ay Yapım’ın üstlendiği, başrollerini Kaan Urgancıoğlu ile Pınar Deniz’in paylaştığı, reyting rekortmeni dizisi Yargı yeni bölümü ile ekrana geliyor.

Dizinin ekrana gelecek 76’ncı bölümünün konusu şöyle; Ceylin ve Ilgaz’ın evinde hep beraber başına oturulan sofrada, işaretli pizzayı kimin yiyeceği gerginliği had safhadadır. Onları kaygıyla izleyen Osman’ı kimseye hiçbir şey çaktırmadan vermek zorunda olduğu bir karar beklemektedir.

Seçil’in adımlarını takip etmeye kararlı Ceylin, Ilgaz ve emniyet tayfasını kalplerini paramparça edecek bir hikâye beklemektedir. Ortaya çıkacak korkunç detaylarla birlikte, bir sürü bilinmezle bezeli bu olayı aydınlatabilmek her zamankinden çok daha zor olacak gibidir.

Kadir’in iyiden iyiye avucuna aldığı Osman ve Çınar için devreye girme sırası artık Yekta’dadır. Öte yandan hiç tahmin etmedikleri biri daha, bu yokuş aşağı gidişi görüp peşlerine düşecektir; Merdan Kaya…

Ilgaz, Seçil mevzusunu ve gitgide büyüyen vakayı çözebilmek için tüm adli gücüyle bir seferberlik içerisine girerken, Ceylin de kendi yöntemleriyle Seçil’in hikayesinin peşine düşecektir. Kendi alanlarından güçlerini birleştirince yenilmez olan Ceylin ve Ilgaz’ı gün sonunda hiç tahmin etmedikleri infazlar beklemektedir.

Yorumlar (0)