Çukur'da Cengiz Erdenet devri kapandı

DİZİ 12.01.2021, 11:37 12.01.2021, 14:34
Çukur'da Cengiz Erdenet devri kapandı

Show TV’de ekrana gelen, Ay Yapım imzalı fenomen dizi Çukur'un dün akşam yayınlanan bölümünde nefes kesen gelişmeler seyircileri ekran başına kilitledi. Koçovalılar intikam listesinden bir ismi daha eksiltti ve Cengiz Erdenet devri resmen kapandı. Cengiz Erdenet karakterine hayat veren usta oyuncu Mustafa Avkıran diziye veda etti. Cengiz'in ölümü ise büyük ses getirdi.

Pazartesi akşamlarına damga vuran Çukur’un dün akşam ekrana gelen bölümünde şoke eden olaylar yaşandı. Çağatay'ın dönüşü sürpriz gelişmelere sahne olurken, Çağatay ve Kulkan'ın beklenmedik hamlesi ise Çukur'da tüm dengeleri değiştirdi. Çağatay ve Kulkan, babalarının sonunu getirecek bir karar aldı ve Cengiz Erdenet'i Koçovalılar'a teslim ettiler.

Finalde otelde Cengiz'i yakalayan Koçovalılar, onun sonunu getirdi. Yamaç, Cengiz'e mahalleyi zehirlediği maddeyle ya da silahla ölme seçenekleri sundu. Cengiz ise silahla kendini öldürmeyi seçti. Böylelikle Çukur'da Cengiz Erdenet devri kapandı.  

Çukur, dün akşam yayınlanan yeni bölümüyle ABC1 20+'da 6.65 izlenme oranı (rating), 12.94 izlenme payı (share), AB'de 5.53 izlenme oranı (rating), 11.51 izlenme payı (share), Total’de 7.86 izlenme oranı (rating), 15.86 izlenme payı (share)  elde etti. Heyecan dolu bölüm #çukurdankaçışyok etiketiyle de uzun süre sosyal medyada konuşuldu.  

Yorumlar (0)