Çukur saldırıya uğruyor

DİZİ 16.11.2020, 10:44 17.11.2020, 09:19
Çukur saldırıya uğruyor

Pazartesinin iddialı dizisi Çukur bu akşam 4. sezonun 11. bölümüyle ekrana gelecek. Saat 20.00'de Show Tv'de olacak dizide Yamaç, daha önce cezalandırdıkları Sefa’nın, arkasına Erdenetler'i almasıyla birlikte zor durumda kalacak. Çukur’a yapılan ani saldırılar nefes kesecek.

Evde ve mahallede gerilen iplere rağmen bu büyük saldırılar herkesi bir araya getirecek. Selim’le yüzleşen Yamaç hiç beklemediği ağır bir suçlamayla karşı karşıya kalacak. Hem Çukur hem Yamaç giderek köşeye sıkışırken Sultan’ın yapacağı küçük bir hamle Yamaç’ı harekete geçirecek ve Yamaç, Koçovalı olmanın ne demek olduğunu hatırlayacak.

Senaryosunu Gökhan Horzum’un kaleme aldığı Çukur’un yönetmenliğini Sinan Öztürk üstleniyor. Çukur’un kadrosunda; Aras Bulut İynemli, Perihan Savaş, Mustafa Avkıran, Erkan Kolçak Köstendil, Rıza Kocaoğlu, Öner Erkan, Necip Memilli, Damla Sönmez, Kubilay Aka, Hazal Subaşı, Burak Dakak, Hare Sürel, Kadir Çermik, İrem Sak, İrem Altuğ, Boncuk Yılmaz, Mustafa Kırantepe, Ece Yaşar, Cem Uslu, Aytaç Uşun, Ferit Kaya, İlkay Akdağlı, Çağrı Atakan gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

Yorumlar (0)