"Departure" yeni bölümleriyle FOXCRIME ekranlarında

DİZİ 03.02.2022, 10:16 03.02.2022, 14:59
"Departure" yeni bölümleriyle FOXCRIME ekranlarında

Başrollerinde Oscar ödüllü Christopher Plummer ve Emmy ödüllü Archie Panjabi’nin yer aldığı dizinin yeni sezonunda, baş araştırmacı Kendra Malley Toronto-Chicago arasında yolculuk yapan deneysel bir hızlı trenin Michigan'ın ortasında raydan çıkmasıyla birlikte yaşanan kazanın arkasında yatan sırları çözüyor.

Tüm dünyanın gözü üzerinde olan Kendra ve ekibi, bir dizi gizemli duruma yol açan karmaşık olay düğümlerini çözmeye çalışıyor. Trenin otomasyon yazılımının mucidi bir teknoloji devi miydi? Meksikalı bir uyuşturucu kartelinin gizemli bir üyesi miydi? Yoksa yeni teknolojiye direnen hoşnutsuz bir çalışan mıydı? FBI ile birlikte çalışan Kendra, kazanın arkasındaki gizemli gerçeği açığa çıkarmak ve korkunç trajedinin sebep olduğu hasarı düzeltmek için kıyasıya bir mücadele veriyor.

Heyecan ve gerilimin bir arada olduğu “Departure” yeni sezonuyla 3 Şubat’tan itibaren her perşembe akşamı saat 20.30’da, Türkçe dublajlı ya da orijinal dilinde Türkçe alt yazı seçeneğiyle FOXCRIME ekranlarında.

Yorumlar (0)