'Dünür Sözleşmesi' ortalığı karıştırıyor

DİZİ 23.01.2021, 19:48 25.01.2021, 10:24
'Dünür Sözleşmesi' ortalığı karıştırıyor

TRT1 ekranlarında yayınlanan, başrollerini Güven Kıraç, Erkan Can ve İpek Tuzcuoğlu’nun paylaştığı aile komedi dizisi “Tövbeler Olsun” bu akşam saat 20.00’de ekrana gelecek. 

Ünlü sanatçı Ahmet Özhan’ın bu hafta diziye mahallenin babacan doktoru 'Doktor Şevki Hoşnefes' karakteriyle dahil olacağı dizide, Namzet ‘in Anıl’a evlilik sözleşmesi imzalatmak istediğini öğrenen Nazmiye ve Osman bu duruma engel olmak için harekete geçer. Ertan ise evlilik sözleşmesi ile zor durumda bıraktığı Anıl’ın yeni bir sırrını daha öğrenmiştir.

Tüm bunlar olurken Buğra ve Aylin'in düğünü için hazırlıklara devam eden Latife ve Hülya; modacı Aleyna'nın tasarımlarıyla zor anlar yaşayacaktır. Evlilik sözleşmesi ile ilgili yaşanan gerginliğin ilişkilerine yansımasından korkan Buğra ve Aylin ise tedirgindir. Sayısı giderek artan altınları tüm ailenin merak konusu olan Kazım'ın şirketteki yeni pozisyonu ise ortalığı karıştıracaktır.

Kazım'ın çoğalan altınlarının sırrı ise 'Enişte' de saklıdır. Tüm bunlar olurken Osman, Namzet için hazırladığı 'Dünür Sözleşmesi' ile herkesi şoke eder. İkili arasında başlayan büyük kavgaya ise yıllar sonra mahalleye geri dönen Dr. Şevki Bey (Ahmet Özhan) müdahale edecektir.

Anıl'ın sırrını öğrenen Nazmiye’nin tepkisi ne olacak? Anıl evlilik sözleşmesine imza atacak mı? Osman'ın 'Dünür Sözleşmesi' Namzet'i nasıl zor durumda bırakacak? İkili arasında yaşanan büyük kavgaya müdahale eden sürpriz isim Doktor Şevki Bey kim?

Yorumlar (0)
10°
açık
Günün Anketi Tümü
En şık dizi karakteri hangisi?
En şık dizi karakteri hangisi?