Ekrana yıldızlı Bahar geliyor

DİZİ 23.01.2024, 20:32 27.01.2024, 09:51
Ekrana yıldızlı Bahar geliyor

Show TV ekranlarında izleyici ile buluşmak için gün sayan, yapımcılığını MF Yapım’ın üstlendiği “Bahar” dizisinden ilk tanıtım seyirci ile buluştu. Geçtiğimiz günlerde sete çıkan, güçlü kadrosu ve çarpıcı hikayesiyle merak uyandıran diziden paylaşılan tanıtım, Bahar’ın bu sezonun iddialı projelerinden olduğunun sinyalini verdi.

Neslihan Yeşilyurt’un yönetmen koltuğunda yer aldığı, senaryosunda Ayça Üzüm imzası olan, MF Yapım’ın yeni dizisi için heyecanlı bekleyiş devam ediyor. Çok yakında Show TV’de izleyici ile buluşmaya hazırlanan, kadrosunda; Demet Evgar, Buğra Gülsoy, Mehmet Yılmaz Ak, Ecem Özkaya, Füsun Demirel, Elit Andaç Çam, Demirhan Demircioğlu, Nil Sude Albayrak, Sena Kalıp, Alisa Sezen Sever ve Hatice Aslan gibi birbirinden başarılı isimleri bir araya getiren Bahar’ın ilk tanıtımı, dizinin hikayesine dair merakı arttırıyor. 

‘Yavuzoğlu’ ailesinin tüm fertlerini bir akşam yemeğinde bir arada gördüğümüz tanıtımda, yaşadığı tüm zorluklara rağmen ayakta durmaya çalışan Bahar’ın (Demet Evgar) sessiz çığlığına tanık oluyoruz. Büyük beğeni toplayan tanıtım, Bahar’ın hikayesine dair de ipuçları veriyor. 

Dizinin hikayesine gelince; Bahar (Demet Evgar), ölümle karşı karşıya geldiğinde dışarıdan ‘kusursuz’ görünen ailesinin özellikle de eşi Timur’un (Mehmet Yılmaz Ak) başka bir yüzüyle karşılaşacak. Bahar’ın ani hastalığı ile ailedeki tüm dinamikler değişecek. Bu süreçte Evren (Buğra Gülsoy), her anlamda Timur’un rakibi olacak. Bahar’ın hayatını yeniden inşa etmesi ise çoğu zaman trajikomik hikayelerle izleyiciye umut aşılayacak.

 Her şeye rağmen yeniden başlamanın mümkün olduğunu hatırlatacak olan ekrana yıldız getirecek “Bahar” adlı dizi çok yakında Show TV’de!

Yorumlar (0)