Ekranın yeni çifti göz kamaştırıyor

DİZİ 12.11.2021, 09:16 13.11.2021, 09:07
Ekranın yeni çifti göz kamaştırıyor

Proje tasarımı ve yönetmenliğini Gül Oğuz’un üstlendiği, Most Production imzalı FOX’un yeni dizisi “Elbet Bir Gün”ün setinden birbirinden romantik yeni fotoğraflar paylaşıldı. Dizide Gizem-Mehmet Kılıçlı çiftini canlandıran Sinem Ünsal ve Burak Yamantürk’ün kumsalda çekilen romantik kareleri büyük beğeni topladı.

Çekimleri İstanbul’da devam eden dizinin setinden paylaşılan renkli anlar her iki oyuncunun birbirlerine olan uyumunu da gözler önüne serdi. İlk bölümüyle beğeni toplayan dizinin 2. bölümünde yaşanacaklar da şimdiden büyük merak konusu oldu.

“Elbet Bir Gün”de Gizem (Sinem Ünsal), çok sevdiği eşi Mehmet’ten (Burak Yamantürk) geçmişini ve yıllardır görmediği kız kardeşini saklarken eşinin de ondan gizlediği büyük bir sırrı vardır. Kardeşi yüzünden güç duruma düşen Mehmet’in peşinde bir de Sevilay vardır ve Gizem ile evliliklerini bitirmek için çoktan harekete geçmiştir… Gizem ve Mehmet birbirlerinden büyük sırlar saklarken evliliklerini sürdürebilecekler mi? Genç çiftin kendisi de aşkları da çok büyük bir sınavla karşı karşıyadır…

Nefes kesen hikayesi ve heyecan uyandıran gelişmeleriyle “Elbet Bir Gün”, ikinci bölümüyle 14 Kasım Pazar saat 20.00’de FOX’ta.

Yorumlar (0)