“Elbet Bir Gün” şimdiden merak uyandırdı

DİZİ 21.10.2021, 11:13 21.10.2021, 17:01
“Elbet Bir Gün” şimdiden merak uyandırdı

Proje tasarımını ve yönetmenliğini Gül Oğuz’un üstlendiği, senaryosunu Yusuf Reha Alp’in yazdığı, bölüm hikayesini ve tretmanını Funda Alp ile Didem Kaplan’ın birlikte kaleme aldığı Most Production imzalı FOX’un yeni dizisi “Elbet Bir Gün”ün ikinci tanıtımı dün akşam izleyiciyle buluştu.

Başrollerini birbirinden başarılı oyuncular; Sinem Ünsal, Şebnem Bozoklu ve Burak Yamantürk paylaşırken dizinin kadrosunda ayrıca Muhammet Uzuner, Helin Kandemir, Ömer Genç, Kenan Acar, Yağmur Özbasmacı, Zeynep Kaçar, Ulvi Kahyaoğlu, Osman Karakoç, Talha Karcı ve Değer Soysal Alp gibi deneyimli isimler de yer alıyor.

Kapadokya’nın bir kasabasında, metruk bir gecekondunun bodrumunda aynı aileye ait beş ceset bulunur. Bundan on beş yıl önce öldürülen ailenin geride kalan iki ferdi Feride (Sinem Ünsal) ve Nesime (Şebnem Bozoklu) ise kayıplardır. Gazeteci Murat Güven’in (Kenan Acar) olayı “Kayıp Hayatlar” adlı TV programında ele almasıyla, Nesime’nin eski kocası zalim Cemil Bey (Ömer Genç) on beş yıldan bu yana kayıp olan kız kardeşlerin peşine düşer.

Feride, yeni bir kimlikle kendisine yeni bir hayat kurmuş ve çok güzel bir evlilik yapmıştır. Büyük bir aşkla bağlı olduğu kocası Mehmet’in (Burak Yamantürk) de geçmişinden gelen sırları vardır. Nesime ise kardeşinin tersine hayalini kurduğu yaşantıya hiçbir zaman erişememiştir.

Hayatta kalmak ve sevdiklerini korumak için, gerçek kimliklerinin ortaya çıkmasını engellemeye çalışan iki kadının hayatları, “Kayıp Hayatlar” adlı TV programı yayınından sonra geri dönülmez bir biçimde alt üst olur.

Sır ve gizem dolu hikayesiyle “Elbet Bir Gün”, çok yakında FOX’ta.

Yorumlar (0)