“Elbet Bir Gün”de işler karışıyor

DİZİ 04.12.2021, 16:27 06.12.2021, 11:55
“Elbet Bir Gün”de işler karışıyor

Most Production imzalı “Elbet Bir Gün” bu akşam yeni bölümüyle Fox ekranında olacak. 

Başrollerinde Sinem Ünsal, Şebnem Bozoklu ve Burak Yamantürk’ün yer aldığı dizide Nesime’nin karakolda kimliği ifşa olmak üzeredir. Gizem de Mehmet’e bütün hikayeyi anlatmaya niyetlidir. Fakat işler Nesime’nin Mevsim’den aldığı telefonla beraber bir anda değişir. Nesime’nin şüpheli hareketleri Yavuz’un dikkatini çeker ve onu araştırmaya karar verir.

Nesime hakkında çok önemli bir bilgiye ulaşır. Mehmet, Sevilay’ın git gide daha da yakınına gelmesiyle beraber ondan tümüyle kurtulacağı bir planı devreye sokar. Nesime ve Gizem Ahmet’i kurtarmak için Mevsim’den yardım isterler ama bu konuşma tam anlamıyla bir yüzleşmeye dönüşür.

Fakat Mevsim annesi ve teyzesine olan öfkesine karşın kardeşiyle iyice yakınlaşmıştır. Ahmet’i kurtarmak için tehlikeli bir plan yapar ve böylelikle Cemil ile bütün köprüleri yakarlar. Bu durum Cemil’in öfkesini iyice artırır ve Ahmet’i bir seçim yapması için zorlar. Ahmet’in seçimi Nesime’yi en büyük düşmanı ve korkusuyla karşı karşıya getirirken, Gizem ve Mevsim onu canları pahasına kurtarmak için harekete geçerler…

Yorumlar (0)