Elif Kadir'i öpüyor!

DİZİ 24.05.2022, 11:03 26.05.2022, 10:27
Elif Kadir'i öpüyor!

Show TV’nin Ay Yapım imzalı ilgiyle izlenen dizisi ‘Baba’nın bu akşam ekrana gelecek yeni bölümünden yayınlanan ön izleme sahnesinde Kadir ile Elif’in sürpriz yakınlaşması dikkat çekiyor. Kadir’in Elif’e içini açtığı sahnede duygusal sözlerin ardından Elif aniden Kadir’i öpüyor. Kadir büyük bir şaşkınlık yaşarken ikilinin bu romantik anlarından sonra yaşanacaklar heyecanla bekleniyor.  

Yeni bölümde; Kadir mahallelilerin yardımıyla yangından kurtulmayı başarır. Ailesini bu şekilde koruyamayacağını anlayan Kadir, İlhan’ı durdurabilmek için saldırıya geçer. Büşra ise bu anlaşmazlığa bir son verebilmek için Ferit’i kimin öldürdüğünü bulmaya karar verir. Cansu, Şahika ile Kürşat’ın kardeş olmadıklarından kuşkulanır. Anlattığında Servet onu ciddiye almaz. Kübra, Cansu’nun haksız olduğunu ispat etmeye çalışırken Kürşat’ın gerçek kimliğini öğrenir. Köşkten ayrılan Saruhanlılar bir arada yeni hayatlarını kurarken Kürşat ve Şahika’nın sürpriz planı köşkte kalanların hayatını alt üst eder. Kadir’in arka arkaya gelen hamleleriyle kaygılanan İlhan servetini güvenceye almak ister. Kavgayı bu sayede bitireceğine inanan Büşra adım adım Ferit’in katiline yaklaşırken Kadir’in son hamlesiyle İlhan ve Kadir arasındaki gerilim zirveye ulaşır.

‘Baba’nın hikayesini Gökhan Horzum ve Ekin Atalar, senaryosunu Ekin Atalar, yönetmenliğini ise Çağrı Bayrak üstleniyor. ‘Baba’ yeni bölümüyle bu akşam saat 20.00’de Show TV’de!

Yorumlar (0)