"Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz" başlıyor

DİZİ 26.10.2021, 09:26 27.10.2021, 09:35
"Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz" başlıyor

atv ekranlarının iddialı dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu akşam 7. sezonunu açıyor.  Başrollerinde Oktay Kaynarca'nın yer aldığı dizide Hızır Çakırbeyli, düşmanlarının kurduğu tuzağa bir adım daha yaklaşır.

Yapılan son hamle yüzünden Alpaslan ve adamları kaçak duruma düşerken Hızır ise cezaevine girer. Çakırbeyli ailesinin bu zor zamanlarına İlyas derman olur. Masanın ve ailenin başına yeniden geçen İlyas, yaptığı hamlelerle ailesini korurken kendisini de ateşe atar. İlyas verilen savaşta gözünü karartırken düşmanlarının onun kalemini kırması cezaevinde olan Hızır’ı korkutur.

İlyas, ailesini ve dostlarını kurtarmak için başlattığı savaşta Amerika başta olmak üzere tüm dünya ülkelerini karşısına alır. Bu savaş Hamdi Korkmaz’ı tedirgin eder. Oğlunun da oturduğu masayı dağıtmak için her türlü yola başvuran Amerika, Hamdi Korkmaz’ı korkutur.

Verilen savaşta kayıpların olmasıyla yeni müttefikler edinen İlyas, aldığı güçle gelen bütün teklifleri geri çevirir. Yapılan güç gösterileri yüzünden namlunun ucunda olan İlyas Çakırbeyli’ye kurulan tuzak tüm dengeleri değiştirecektir.

Yorumlar (0)