Ferda cinayeti itiraf ediyor

DİZİ 09.02.2021, 14:28 10.02.2021, 10:21
Ferda cinayeti itiraf ediyor

Yapımını 1441 Productions’ın üstlendiği ‘Akrep’, 11 Şubat perşembe akşamı saat 20.00’de düğümlerin çözüldüğü heyecan yüklü onuncu bölümüyle Star TV ekranında olacak.

Cinayet gecesinin görüntülerinin Hacer’in eline geçmesi ile köşeye sıkışan Ferda, Akrep’in yeni bölümünde tüm kozlarını masaya sürecek.

Aras’ın kendisine sırtını dönmesi ile iyice yalnız kalıp köşeye sıkışan Ferda, bir yandan Hacer’i sırrını kimseyle paylaşmaması için iknaya çalışırken diğer yandan rakibine karşı bir koz bulabilmek için çalışmaya başlar.

Cinayet gecesinin yegane tanığına ulaşmaya başaran ancak adamın ölümüne engel olamayan Perihan büyük bir hayal kırılığı yaşarken; Ferda yaptığı itirafla annesini şoke eder. Hacer ise izlediği görüntülerin ardından Berna’yı Ferda’nın öldürdüğünden emin olarak polise ifade vermeye karar verir.

Ameliyatının ardından sağlığına kavuşan İpek’le Şahin arasında sürpriz bir gelişme yaşanırken, babası ve teyzesinin ilişkisini öğrenen Duru ise Aras’la ilgili kritik bir kararın eşiğine gelir.

İhanetin, aşkın ve anneliğin savaşı ile dolu bir akrep dövüşünde, geçmişin aynasından bugünün savaşını yaşayan iki kadının hikayesi Akrep, Star TV’de perşembe akşamlarına damgasını vurmaya devam edecek.

Yorumlar (0)
açık
Günün Anketi Tümü
En şık dizi karakteri hangisi?
En şık dizi karakteri hangisi?