"Gelsin Hayat Bildiği Gibi" 30 Ağustos'u unutmadı!

DİZİ 25.08.2022, 12:25 26.08.2022, 10:35
"Gelsin Hayat Bildiği Gibi" 30 Ağustos'u unutmadı!

Yapımını BKM’nin üstlendiği, Show TV’nin beğeniyle izlenen dizisi ‘Gelsin Hayat Bildiği Gibi’ bu akşam ekrana gelecek altıncı bölümü öncesi tüyleri diken diken eden bir önizleme paylaştı. 30 Ağustos Zafer Bayramımıza özel hazırlanan ön izlemede başta Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm aziz şehitlerimizin anısı için saygı duruşuna geçildi.

Başarılı oyuncu Ertan Saban’ın hayat verdiği Sadi Payaslı’nın Atatürk ve silah arkadaşlarının yaşamından ve Kurtuluş Savaşı mücadelesinden kesitleri anlattığı dakikalar izleyicileri derinden etkileyecek. Ön izlemede Mustafa Kemal Atatürk ve arkadaşlarının görüntülerine de yer verildi.

Proje tasarımı ve senaryosu Gani Müjde’ye ait dizinin yönetmenliğini Altan Dönmez üstleniyor. ‘Gelsin Hayat Bildiği Gibi’nin oyuncu kadrosunda Ertan Saban, Özge Özberk, Devrim Özkan, Nilsu Berfin Aktaş, Mustafa Açılan, Özgü Delikanlı, Ayşe Kırca, Sanem Babi, Onur Özer, Rojbin Erden, Ali Berge, Furkan Murat Uğur, Murat Göçmez gibi deneyimli ve genç isimler bir arada yer alıyor.

‘Gelsin Hayat Bildiği Gibi’, bu akşam saat 20.00’de SHOW TV’de.

Yorumlar (0)