Gonca büyük bir karar aşamasında

DİZİ 03.09.2022, 17:11 05.09.2022, 11:21
Gonca büyük bir karar aşamasında

Gülper Özdemir ve Erdem Kaynarca'nın başrolü paylaştığı Gül Masalı bu akşam yeni bölümüyle ekranda olacak. 

Dizide Toprak’ın gidişine engel olamayan Gonca yıkılmıştır. Sırrı ortaya çıksa da artık ifade veremeyecek olması Gonca’yı daha da üzer. Rıfat’ın sinsice planı işe yaramış ve Gonca’nın eli kolu bağlanmıştır. Bu olanlar Fuat’ın Rıfat’a olan nefretini daha da büyütür. Aklı hâlâ Sırrı ve Gonca’da olan Toprak ise olan bitenden habersiz İtalya uçağının kalkmasını beklemektedir.

Toprak’la yakınlaşmak için fırsat kollayan Ece, onun Gonca’yla bağını tamamen koparmaya kararlıdır. Atabeylere karşı yeni cepheler açan Fuat’a göre savaşı kazanabilmek için Toprak’ın geri dönmesi gerekmektedir. Bunu sağlayabilecek tek kişi de Gonca’dır. Zor durumda kalan Gonca kritik bir karar verir ancak bu karar Tahir’in hiç hoşuna gitmeyecektir.

Evden ayrılan Arzu ise Arda’ya sığınır. Ancak ailesinden öyle kolay kaçamayacağını anlaması fazla uzun sürmeyecektir. Fuat’ın arka arkaya yaptığı hamleler Rıfat’ı öfkeden deliye döndürmüştür. Ailesinin aldığı darbelere Rıfat nasıl bir karşılık verecektir? Toprak ve Gonca sevdiklerini Rıfat’ın hışmından koruyabilecek midir?

Yorumlar (0)