Gönül Dağı’nın sevimli romantikleri

DİZİ 12.05.2022, 09:49 13.05.2022, 09:44
Gönül Dağı’nın sevimli romantikleri

TRT 1 izleyicilerinin tiryakisi olduğu ve her hafta kaçırmadan izledikleri Gönül Dağı, her bölümde ayrı bir karakterin yaşamına mercek tutan hikayeleriyle ilgi çekiyor, büyük beğeni topluyor.

Anadolu bozkırında yaşayan samimi, sıcak, yüreği sevgi dolu insanların başlarından geçen ilginç olayları ekranlara yansıtan Gönül Dağı, 14 Mayıs Cumartesi akşamı 20.00’de TRT 1’de yayınlanacak altmış üçüncü bölüme, Selami Ferses’in (Eser Eyüboğlu) anlatımıyla girecek.

Babası patatesçi İhsan’ı kaybettikten sonra bir türlü toparlanamayan ve mutluluğu yakalayamayan Selami’yi 63. Bölümde birbirinden ilginç sürprizler bekliyor. Güzel sesi ve etkileyici yorumuyla Gedelli sakinlerinin düğün, nişan bilumum kutlamalarda sahneye çıkarttığı Selami Ferses, en büyük darbeyi en yakınlarından ablası Melahat (Dilek Denizdelen) ve İlhami’den (Mustafa Şen) yemişti. Yıllardır ortalarda yokken babaları öldükten sonra mirasa konmak üzere Almanya’dan gelen kardeşleriyle uğraşmaktan yorulan Selami, tüm mirası onlara bırakmış, bir anda işsiz ve evsiz kalmıştı. Keriman’ın (Çiğdem Aygün) uyarılarına rağmen kararından vazgeçmeyen Selami, eşiyle onun baba evine sığınmak zorunda kalmış , ikili civcivlerin bulunduğu küçük odada yaşamaya başlamıştı.

Selami ve Keriman, köfteci oluyor…

Evsiz, işsiz ve parasız kalan Ferses ailesine en büyük destek Sefer ve Zahide’den geliyor. Bu bölümde, kasabada herkesin derdine koşan, iyi kalpli, yardımsever çift Sefer ve Zahide, köfteci dükkanlarını işletmesi için Selami ve Keriman’a devrediyorlar. Ferses çiftini bu bölümde bekleyen başka sürprizler de var, onları Gönül Dağı’nın 63. Bölümünde, 14 Mayıs Cumartesi akşamı saat 20.00’de TRT 1’de izleyebilirsiniz.

Yorumlar (0)