Gürgen Öz "Menajerimi Ara"da

DİZİ 18.06.2021, 09:01 18.06.2021, 16:54
Gürgen Öz "Menajerimi Ara"da

Pazar akşamlarının sevilen dizisi Ay Yapım imzalı ‘Menajerimi Ara’nın yeni bölümünden ilk tanıtım seyirciyle buluştu. Dizinin bu haftaki bölümüne Bahtiyar Engin, Gürgen Öz ve Sinem Uslu konuk oluyor.

Yayınlanan tanıtımda Barış (Deniz Can Aktaş), Ceyda’nın (Özge Borak) yaptığı teklifi kabul etmenin mahcupluğunu yaşarken Dicle’ye (Ahsen Eroğlu) bunu nasıl söyleyeceğini bilemiyor. Öte yandan Gürgen Öz’ün köpeğinin kaybolması Kıraç (Barış Falay), Çınar (Fatih Artman) ve Peride (Ayşenil Şamlıoğlu) cephesini harekete geçirirken Ceyda da boş durmuyor.

Borçlarının kapanmasının karşılığında Ceyda’nın oyuncusu olmayı kabul eden Barış, utancından Dicle’nin yüzüne bakamıyor. Kıraç ise Barış’ın Ceyda’yı seçme sebebinden habersiz hem Ceyda’ya hem de Barış’a tepki gösteriyor.

Geçen bölümde Ceyda’ya savaş açan Kıraç, Çınar ve Peride ise büyük lokma olarak gördükleri Gürgen Öz’ü Ceyda’ya kaptırmamak için kolları sıvıyor. Öz’ün kaybolan köpeğinin peşine düşen Kıraç ve Çınar, kendilerini düşündüklerinden çok daha büyük bir maceranın içinde bulurken köpek hırsızlarının peşine düşüyorlar.

Ceyda ise Gürgen Öz’ü diğer menajerlere kaptırmamak için çok daha farklı bir yol deniyor. Cesaretini toplayan Barış, Dicle’ye Ceyda’nın yeni oyuncusu olduğunu itiraf ederken Dicle’nin hayal kırıklığı gözlerinden okunuyor.

Kadrosunda Barış Falay, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş, Özge Borak ve Ayşenil Şamlıoğlu’nu buluşturan ‘Menajerimi Ara’ yeni bölümleriyle her pazar akşamı saat 20.00’de Star TV’de!

Yorumlar (0)
32°
açık
Günün Anketi Tümü
Yaz ekranında senin favori dizin hangisi?
Yaz ekranında senin favori dizin hangisi?