Güvercin final bölümüyle ekranda

DİZİ 28.10.2020, 09:30 29.10.2020, 09:07
Güvercin final bölümüyle ekranda

Yönetmen koltuğunda Altan Dönmez’in oturduğu Güvercin bu akşam final bölümüyle ekrana geliyor. Saat 20.00'de Star Tv'de olacak dizide, Zülüf Kevsa’nın söyledikleriyle darmadağın olurken, Kenan ise onlara sunulan şartı yerine getirmemek için oyunu kendi kuralına göre oynamaya karar verir. Kenan’ın bu kararlılığı en çok Kevsa’nın düzenini bozacaktır.

Celil’in ölümüyle yıkılan Kevsa, Kenan’ın sürpriz hamlesiyle şoka girer. Kevsa kaybettiği gücü yeniden kazanabilmek için hiç istemediği teklife evet demek durumunda kalır. Ancak tabii ki oyunun kartlarını yeniden dağıtır ve intikamların en büyüğünü almaya yemin eder. Bu durum Bedir’lerin Antep’teki yaşamını alt üst eder.

Bedir, artık sırtına yapışan katil damgasının ağırlığını taşıyamaz ve yaşadığı vicdan azabı onu ve ailesini yeni bir karar almaya mecbur bırakır. Zülüf ise, babasının suçsuzluğunu kanıtlamak için yıllardır sakladığı emaneti Kenan’ın avucuna teslim eder. Kenan’ın artık yeni bir görevi daha vardır. Babasının gerçek katilini bulmak!

Tüm bunlar ise Ökkeş’in kaderini etkiler. Nimet geri döndüğünde Ökkeş’i bambaşka bir hikayenin içinde bulur. Kavvi’ler çıkış yolu ararken, sonunda hiç beklenmedik bir gelişme yaşanır. Kenan’ın eline geçen gizemli bir mektup tüm taşları yerinden oynatır. Bu mektuptan sonra Kavvi’ler ile Cibranoğulları’nın kaderi sonsuza kadar değişirken Kenan ve Zülüf’ün aşkını da büyük bir sınav beklemektedir...

Yapımcılığını Pastel Film, Yaşar İrvül ve Efe İrvül’ün üstlendiği, oyuncu kadrosunda; Mehmet Ali Nuroğlu, Almila Ada, Menderes Samancılar, Nursel Köse, Devrim Saltoğlu, Osman Albayrak, Genco Özak, Toprak Sağlam, Eslem Akar, Berke Üsdiken, Gülen Kahraman, Dilan Telkök ve Gözde Fidan’ın yer aldığı Güvercin’in öyküsü Gaziantep'te geçiyor.

Yorumlar (0)