"Halka" dizisi ekrana dönüyor!

DİZİ 20.06.2022, 15:12 21.06.2022, 12:00
"Halka" dizisi ekrana dönüyor!

TRT 1'in ES Film imzalı sevilen dizisi Halka ekrana dönmeye hazırlanıyor. Nazan Kesal, Serkan Çayoğlu, Kaan Yıldırım, Hande Erçel, Hazal Subaşı, Ahmet Mümtaz Taylan, Burak Sergen gibi isimleri buluşturan dizi, 28 Mayıs 2019 tarihinde yayınlanan 19. bölümü ile final yapmıştı.

Halka dizisinin hayranlarına güzel haberi, ünlü müzisyen ve gazeteci Sina Koloğlu yazdı. İşte, Koloğlu'nun sosyal medya hesabından paylaştığı yazısı: "TRT'de yayınlanan 'Halka' dizisi büyük ilgi görmüştü. Farklı bir diziydi. Devamının çekilmesi yönünde izleyiciden büyük baskı geldi. Karşılığı geliyor anlaşılan. Kulağıma gelen, dizinin yeni bölümleri yazılıyor.

1 saatlik, 8 bölüm olacak. Büyük olasılık TRT'nin dijital platformunda yayınlanması düşünülüyor. Daha önce Peaky Blinders'ın kurgucusunun, tüm bölümlerini dijitale uygun hızlı bir akışla yeniden kurguladığı yazılmıştı.

İlk aşamada bu bölümlerin gelmesi düşünülüyor. Daha sonra, yeni bölümlerinin yayınlanması planlanıyor. Kadroya yeni isimler gelecek gibi görülüyor. Tüm işler yolunda giderse, eylül ayında çekimlerin başlaması düşünülüyor."

Yorumlar (0)