"Hayat Bugün"de Barış ne yapacak?

DİZİ 27.10.2022, 15:50 28.10.2022, 15:14
"Hayat Bugün"de Barış ne yapacak?

Show TV’nin yapımını O3 Medya’nın üstlendiği, NBCUniversal Formats ve Universal Television’un başarılı dizisi ‘New Amsterdam'ın uluslararası ilk uyarlaması olan “Hayat Bugün” dün akşam ekrana gelen ikinci bölümüyle seyircileri ekran başına topladı. Kanser olduğunu öğrenen Barış’ın tedavi olmamaya karar vermesi şaşkınlık yaratırken finalde eski eşi Gizem’in fenalaşması korku dolu anlara sahne oldu. Gizem’in hamile olduğunu öğrenen Barış’ın gelecek bölüm tanıtımında genç kadını hastaneye yetiştirdiği görüldü. Neler olacağı ise şimdiden büyük bir merak konusu…

‘Hayat Bugün’ün dün akşam ekrana gelen ikinci bölümünde; eski eşi Gizem’in dans gösterisine giden Barış, kendisini bekleyen kötü sürprizden habersizdi. Dans ettiği sırada fenalaşıp yere yığılan Gizem izleyenlere büyük bir korku yaşatırken Barış, eski eşinin yanına koştu. Genç kadının bacaklarından süzülen kanı gören Barış dehşete kapılırken, Gizem’in “Ben hamileyim” itirafıyla neye uğradığını şaşırdı.

‘Hayat Bugün’ 2. bölümüyle ABC1 20+'da 4.04 izlenme oranı (rating) 9.66 izlenme payı (share), TOTAL’de 3.57 izlenme oranı (rating) 9.17 izlenme payı (share), AB'de 3.15 izlenme oranı (rating) 8.77 izlenme payı (share) elde etti.

BARIŞ TEDAVİ OLMAMAYA KARAR VERDİ
 
Kanser teşhisi konulmasına rağmen hastaneyi baştan yaratmaya, doktorların sorunlarını çözmeye devam eden Barış, ceza infaz kurumlarından gelen hastalara bakmak için vakıf hastanesi olarak gönüllü olmak istedi. Bu pilot programı televizyonda duyurması için Suzan’dan destek isteyen Barış, bir yandan da ceza infaz hastaları için ek bina inşaatını başlattı. Hastalığının kendisini yavaşlatmasına izin vermeyen Barış, sağlık şehitlerimizin isimlerini yazdırdığı panoyu amfinin duvarına asarak izleyenlere duygu dolu anlar yaşattı. Tedavi olmayacağını söyleyen Barış’ın kararı karşısında şoke olan Suzan’dan karşı atak gecikmedi. Barış’ı dekanlığa bildirmekle tehdit eden Suzan, onu tedavi etmeye ikna edebilecek miydi?
 

Yorumlar (0)