HBO’nun orijinal komedi dizisi "Somebody Somewhere" BluTV'de!

DİZİ 11.04.2023, 12:27 11.04.2023, 16:44
HBO’nun orijinal komedi dizisi "Somebody Somewhere" BluTV'de!

BluTV, HBO’nun eleştirmenler tarafından övgü ile bahsedilen komedi dizisi ‘Somebody Somewhere’ün ikinci sezonunu kullanıcılarıyla buluşturmak için gün sayıyor. Başrolünü ve yürütücü yapımcılığını ünlü komedyen-şarkıcı Bridget Everett’in üstlendiği dizinin yedi bölümlük ikinci sezonu 24 Nisan itibariyle BluTV’den izlenebilecek.      

İlk sezonu Hollywood Reporter, IndieWire, New York Times ve Vogue tarafından olumlu eleştirilen alan dizi tipik bir Kansas’lı olan Sam’in (Bridget Everett) toplumun kalıplarına uyum sağlamakta güçlük çekerken yaşadığı zorlu süreçten bir çıkış yolu bulmasını konu alıyor. 

Keşfettiği şarkı söyleme yeteneği ile hayatına devam etmeye çalışan Sam, dışlanmış insanlardan oluşan bir toplulukla ‘kendini bulmaya’ devam ediyor. İyi ve kötü yanlarıyla aile ilişkilerine dair keyifli çıkarımları bulunan dizi ikinci sezonunda hiçbir şeyin sonsuza kadar aynı kalmayacağının da altını çiziyor.

Bridget Everett’in başrolünü üstlendiği Somebody Somewhere’de kendisine Jeff Hiller (Joel), Mary Catherine Garrison (Tricia), Jane Brody (Mary Jo), Murray Hill (Fred Rococo), Mercedes White (Tiffani), Kailey Albus (Shannon) ve Meighan Gerachis (Irma) eşlik ediyor. Dizinin ikinci sezonunda ise Tim Bagley (Brad), Jennifer Mudge (Susan) ve Barbara Robertson (Darlene) kadroya dahil olan isimler arasında.

Somebody Somewhere ikinci sezonuyla 24 Nisan’da BluTV’de.

Yorumlar (0)