Hekimoğlu yeni sezonu açıyor!

DİZİ 31.08.2020, 16:23 02.09.2020, 09:28
Hekimoğlu yeni sezonu açıyor!

Kanal D’nin başrollerinde Timuçin Esen, Okan Yalabık, Ebru Özkan Saban, Kaan Yıldırım, Aytaç Şaşmaz ve Damla Colbay’ın yer aldığı ve yeni sezonda Belçim Bilgin'in de oyuncu kadrosuna dahil olduğu, dünya çapında büyük bir hayran kitlesi edinen House M.D.’nin Türkiye uyarlaması olan Hekimoğlu, yeni bölümüyle bu akşam ekrana gelecek.

Gerek senaryosu gerekse oyuncu kadrosu ile adından söz ettiren dizinin ekrana gelecek olan yeni bölümünün özeti şöyle; Hekimoğlu’nun ekibi Zeynep’in gidişiyle iki kişi kalır. İpek bu sayıyı bir an önce üçe çıkarmak konusunda ısrarlıdır.

Hekimoğlu’na yeni adaylarla iş görüşmeleri ayarlar. Hepsi birbirinden donanımlı adaylar gelip giderken Hekimoğlu’nun aklı Zeynep’tedir. Evine gidip işe geri dönmesini ister. Ancak Zeynep’in bunun için çok kişisel bir şartı vardır! Hekimoğlu, hiç alışık olmadığı bu şartı kabul ederse geri dönecektir.

Tüm bunlar olurken Valide Atik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne genç bir hasta gelir. Genç adamın, hastalığının pek çok belirtisi vardır. Ancak bu belirtilerin hepsini birden açıklayan nedeni bulmak hiç kolay olmaz.

Yorumlar (0)