Herkesin bale yaptığı köye yerleşmeye karar versen ne olurdu?

DİZİ 02.03.2024, 13:06 02.03.2024, 13:22
Herkesin bale yaptığı köye yerleşmeye karar versen ne olurdu?

Yapımını BKM’nin üstlendiği, televizyon ve tiyatro tarihine adını altın harflerle yazdıran 

Güldür Güldür Show’ bu akşam saat 20.00’de 364’üncü bölümüyle ekrana geliyor.

Fenomen karakterlerine ve gündem yaratan skeçlerine yenileri de ekleyerek eğlencenin değişmeyen adresi olan Ali Sunal’ın moderasyonuyla ekrana gelen ‘Güldür Güldür Show’da Alper Kul, Doğa Rutkay, Onur Atilla, Meltem Yılmazkaya, Uğur Bilgin, Aylin Kontente, Erdem Yener, Mahir İpek , Aziz Aslan, Özgün Aydın, Açelya Topaloğlu, Burak Topaloğlu, Berkay Tulumbacı, Toygan Avanoğlu, Özgün Bayraktar, Ayça Koptur, Fatih Öztürk, Hasibe Özlem Eren yer alıyor.

‘Güldür Güldür Show’un 364’üncü bölümündeki skeçler ise şu şekilde:

BALECİK KÖYÜ
İbrahim ile ailesi köye yerleşmeye karar verir fakat geldikleri köy diğerlerinden farklıdır. Köyde herkes bale yapar ve hayatlarını opera sahnesinde gibi yaşarlar. Gerçeklikten uzak olan bu köyde İbrahim istediği yaşantıya dair izler bulma ister fakat başarısız olur.

KÖTÜ KAYNANA BELGESELİ                                                          
Burcu’nun yaşamı boyunca gelinlerine yaptığı inanması güç kötülükler ile nasıl kötü bir kaynana olduğu belgesel formatında anlatılır. Gelinlerine yaşattığı onlarca kötülükten sonra Burcu gelinlerinden yakınmaya devam eder.

HEYECANLI SUNUCU                                                                           
İbrahim ilk kez sunuculuk yaptığı için çok heyecanlıdır. Yarışmacılara sorduğu sorular esnasında heyecandan dolayı zorluk yaşar ve program boyunca yarışmacılar İbrahim’i sakinleştirmek durumunda kalır.


TERSTEN TERAPİST MESUT 2
Terapist Mesut, danışanlarına olumlu konuşmak yerine farklı bir terapi yöntemi seçip gerçekleri yüzlerine söyleyip yüklerinden kurtulmalarını sağlar. Bir grup plaza çalışanı Mesut’a terapiye gelir. Mesut onların beklentilerini karşılamak yerine hayatın gerçeklerini anlatmaya başlar.


ÜNİVERSİTE ZİYARETLERİ
Üniversite kampüsüne girmek serbest olduğundan dolayı İsmail, Yeter ve Fikri meraklarını gidermek için farklı bölümlerin derslerine girerler. Öğretmenler ve öğrenciler ile gereksiz muhabbet eden İsmail, Yeter ve Fikri derslerin akışını etkilerler.


BEN SENİ DİNLEDİM 11 - DÜNYANIN YAŞI
Ben Seni Dinledim programının bu haftaki konusu ‘Dünya’nın Yaşı’dır. Mesut, Dünya’nın 4,5 milyar yaşında olduğunu söyler. Hüseyin ise Dünya’nın 2024 yaşında olduğunu iddia eder. İsmail ise tarihi bir kazı için mumyaların olduğu bir yerdedir ve başı belaya girer.

‘Güldür Güldür Show’ yeni bölümüyle bu akşam saat 20.00’de SHOW TV’de.

Yorumlar (0)