Hilal Altınbilek, Züleyha'nın macerasını anlattı

DİZİ 15.05.2021, 15:37 17.05.2021, 13:24
Hilal Altınbilek, Züleyha'nın macerasını anlattı

atv ekranında 3 sezondur perşembe gecelerinin zirvesinde yer alan, yapımını TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın gerçekleştirdiği Bir Zamanlar Çukurova’da ‘Züleyha Yaman’ karakterine hayat veren Hilal Altınbilek, Dizi TV’ye karakterinin 3 yıllık macerasını anlattı.

Züleyha’ya baktığında “Hayatta insanın başına her şey gelebilir” diyen Altınbilek, bazı sahneleri okurken yutkunduğunu, altından nasıl kalkacağını düşündüğünü söyledi.

Hikâyenin başında, İstanbul’da bir terzi çırağı olan Züleyha ve otomobil tamirhanesinde çalışan Yılmaz, evlenmek için para biriktirirken, başlarına gelenler onları Adana’da şehrin ileri gelenleri arasına dahil etti.

Adeta tüm coğrafyaya karşı aşklarını koruyan ve birlikte bir hayat için çırpınan Züleyha ve Yılmaz tam hayallerine kavuştuklarında bir trafik kazası onları birbirlerinden ayırdı. Yılmaz karakterinin hayata veda ettiği anlar, Hilal Altınbilek’in 3. sezonda en etkilenerek oynadığı sahneler oldu.

Hilal Altınbilek, yarın saat 11.30’da Dizi TV’de ekrana gelecek özel röportajında ayrıca, 3 sezondur göz kamaştıran 70’li yıllar kostümlerine dair de hem beğendiklerinin hem karakterini en çok etkileyenlerin anlatacak.

Yorumlar (0)
21°
hafif yağmur
Günün Anketi Tümü
Ekranın unutulmayan babaları arasından favorini seç!
Ekranın unutulmayan babaları arasından favorini seç!