"Hudutsuz Sevda" karakterlerini yakından tanıyalım

DİZİ 22.09.2023, 08:44 26.09.2023, 16:07
"Hudutsuz Sevda" karakterlerini yakından tanıyalım

Yapımcılığını MedYapım’ın, yönetmenliğini Murat Öztürk’ün üstlendiği, senaryosunu Bahadır Özdener’in kaleme aldığı FOX’un yeni dizisi Hudutsuz Sevda ilk bölümüyle 21 Eylül Perşembe saat 20.00’de FOX ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor..

Dizide Deniz Can Aktaş, Miray Daner, Biran Damla Yılmaz, Esra Dermancıoğlu, Burak Sevinç, Asuman Dabak ve Burak Sergen gibi birbirinden başarılı isimler yer alıyor.

Güçlü hikayesiyle dikkat çeken Hudutsuz Sevda’da Küçük bir çocukken kan davası nedeniyle babasını kaybedip İstanbul’a sürülen Halil İbrahim (Deniz Can Aktaş), 20 yıl sonra memleketi Karadeniz’e yakışıklı, güçlü bir delikanlı olarak geri döner. Burada sevdiği kız Yasemin (Biran Damla Yılmaz)’le evlenecek ve yeni hayatını kuracaktır. Fakat yaşananlar buna izin vermez. Bir intikam yolculuğuna çıkan Halil İbrahim’in hayatı Leto’lardan Zeynep ( Miray Daner)’in çıkması ile tamamen değişecektir.

“Hudutsuz Sevda” 21 Eylül Perşembe gününden itibaren her perşembe saat 20.00’de FOX’ta.

Karakterleri bir de yakından tanıyalım…

Halil İbrahim- Deniz Can Aktaş

Küçük bir çocukken kan davası nedeniyle babasını kaybedip İstanbul’a sürülen Halil İbrahim, 20 yıl sonra memleketi Karadeniz’e yakışıklı,güçlü bir delikanlı olarak geri döner.

Zeynep Leto- Miray Daner

Letoların kızı Zeynep, ailesinden farklı  idealist, genç ve güzel bir kadın.  Yurtdışından, Artvin’e dönmesiyle beraber  ilk aşkı Halil İbrahim’le tekrar karşılaşan Zeynep’in tüm hayatı tamamen değişecektir.

Fikret Leto – Burak Sevinç

Letoların büyük oğlu. Sevdikleri onun için kıymetli ama bir o kadar da kurnaz biri. Bir gün babasının kurduğu imparatorluğun başına geçmek için sabırla beklemektedir.

Nedime Leto- Asuman Dabak

Rızvan’ın nikahlı karısı, Zeynep’in annesi.  Hayatını çocuklarına ve evine adamış bir kadın.

Asiye- Esra Dermancıoğlu

Rızvan’ın nikahsız olan çocuklarının annesi.  İkinci kadın olmanın öfkesi hep içinde. Çocuklarının, ailedeki hakkı söz konusu olduğunda Rızvan Leto’nun bile karşısında durabilecek, dişli bir kadın.

Rızvan Leto- Burak Sergen

Karadeniz’in en köklü ailesinin başındaki kişi. Güçlü, kaya gibi sağlam yeri geldiğinde sevdiklerine bile acımasız olabilen Rızvan Leto için Halil İbrahim’in Karadeniz’e dönmesi karmaşa sebebi olacaktır.

Yorumlar (0)