"İlk ve Son"dan ilk fragman geldi

DİZİ 13.07.2021, 10:02 14.07.2021, 09:44
"İlk ve Son"dan ilk fragman geldi

BluTV, yeni özel yapım dizisi ‘İlk ve Son’u üyeleriyle buluşturmaya hazırlanıyor. Başrollerinde Özge Özpirinçci ve Salih Bademci’nin buluştuğu, Hakan Bonomo’nun kaleme aldığı ve Cem Karcı’nın yönetmenliğini üstlendiği ‘İlk ve Son’ dan ilk fragman yayınlandı.

Geçen haftalarda yayınlanan tanıtımıyla büyük beğeni toplayan ve merak uyandıran İlk Ve Son’un , fragmanı da izleyicinin beğenisine sunuldu. Fragmandaki çarpıcı sahneler iddialı dizinin sarsıcılığına ve gerçek bir aşk hikayesi olduğuna dair güçlü bir izlenim yaratıyor.

İlk ve Son’un, tutkulu başlayan ve bir o kadar sarsıcı sonlanan hikayesinden kesitler gördüğümüz fragmandaki çarpıcı sahnelere, Türk müziğinin unutulmaz şarkılarından olan Yıldız Tilbe'nin "Vazgeçtim" i eşlik ediyor. Çok yakında izleyicileri ile buluşacak olan İlk ve Son için heyecanlı bekleyiş sürüyor.

Deniz ve Barış’ın 10 yıla yayılan ilişkilerinin tutku dolu hikayesi izleyiciyle buluşturacak olan dizi; 20’li yaşlarının ortasında tanışan iki gencin, boşanmalarına uzanan, bazen güneşli, bazen bulutlu, bazen fırtınalı, bazen imkanlı, çoğu zaman imkânsız aşk hikayelerinin, başlangıç ve sonuç ilişkisini eş zamanlı izleyicisine aktaracak.  

Yorumlar (0)