İspanya'dan Hercai'ye ödül yağmuru

DİZİ 25.11.2020, 10:39 26.11.2020, 09:44
İspanya'dan Hercai'ye ödül yağmuru

Yayınlandığı günden itibaren ekranda fırtınalar estiren Hercai yurt dışında da adından sıkça söz ettirmeye devam ediyor. İspanya’da da izleyicilerle buluşan Hercai diziyle olduğu kadar oyuncularıyla da gündemden düşmüyor.

İspanya’da binlerce kişinin takip ettiği “Telenovelas” isimli blog geçtiğimiz günlerde dizi oyuncuları için bir oylama düzenledi. İspanyol izleyicilerin tercihleri sonucunda ise, Hercai’nin başarılı oyuncuları Ebru Şahin “Nova Turkish Dream Girl”, İlay Erkök “En İyi Genç Kadın Oyuncu”, Ahmet Tansu Taşanlar “En İyi Genç Erkek Oyuncu”, Ayda Aksel “En iyi Türk Antagonist (Düşman Karakter) Kadın Oyuncu”, Serhat Tutumluer “Nova TV’deki En İyi Türk Erkek Oyuncu”, Cahit Gök “En İyi Türk Nova Tv Erkek Oyuncu”, Feride Çetin “Nova TV’deki En İyi Türk Yardımcı Kadın Oyuncu”, Serdar Özer ise “Nova TV’deki En İyi Türk Yardımcı Erkek Oyuncu”, dalında birinci seçilerek ödül sahibi oldu.

atv'de yayınlandığı ilk bölümden itibaren en çok izlenen dizilerden olan Hercai, başarısıyla yurt dışında da adından söz ettirmeye devam ediyor. Yapımcılığını Mia Yapım’ın üstlendiği Hercai’nin başrollerini Akın Akınözü, Ebru Şahin, Gülçin Santırcıoğlu, Feride Çetin, Serhat Tutumluer, Ayda Aksel, Macit Sonkan, Serdar Özer, Oya Unustası, Tansu Taşanlar, Cahit Gök ve İlay Erkök paylaşıyor.

Yorumlar (1)
#Reymir #Hercai#Akinakinozu#ebrushahin 3 yıl önce
#Reymir #Hercai#Akinakinozu#ebrushahin
The BEST FILM IN THE CINEMATOGRAPHY TURKEY ✅